Золотий дубль: Людмила Лузан з Кременчуччини завоювала ще одне золото на Європейських іграх

25.06.2023, 10:01 Переглядів: 1 183

Вона вийшла в одноосібні лідерки серед українських атлетів за кількістю нагород

Людмила Лузан з Кременчуччини робить золотий дубль, виграючи фінал у каное-одиночці (500 метрів).

Веслувальниця Людмила Лузан тріумфувала у каное-одиночці на дистанції 500 метрів. Для 26-річної веслувальниці фінал у каное-одиночці на 500 метрах мав стати вже третім на Європейських іграх. Два попередні Лузан закінчувала з нагородами: здобула «золото» на цій же дистанції у каное-двійці з Валерією Теретою, після чого виборола «срібло» в одиночці на 200 м.

У третьому для себе фіналі Лузан була однією з головних претенденток на «золото». Поборотися за медаль найвищого ґатунку українська веслувальниця мала з іспанкою Марією Корберою — чинною чемпіонкою Європи на цій дистанції, а також з угоркою Агнес Кісс.

За результатами заїзду усі три веслувальниці потрапили на подіум. А перемогу здобула саме Лузан, яка подолала дистанцію за 2:02.920 хвилин — на секунду швидше за іспанку.

Європейські ігри. Веслування на байдарках і каное (каное-одиночки, 500 метрів)

• Людмила Лузан (Україна) — 2:02.920
  • Марія Корбера (Іспанія) +1.070
  • Агнес Кісс (Угорщина) +1.656

Для Лузан це вже третя медаль на Європейських іграх — вона вийшла в одноосібні лідерки серед українських атлетів за кількістю нагород. По дві медалі у доробку мають байдарочники Олег Кухарик та Ігор Трунов.