У перенесеному матчі «Кремінь» зазнав поразки від запорізького «Металурга»

16.11.2022, 17:27 Переглядів: 2 171

Матч зупиняла повітряна тривога

Сьогодні, 16 листопада, у Кременчуці на «Кремінь-Арені» ім. Олега Бабаєва відбувся перенесений матч між «Кременем» та запорізьким «Металургом». Матч переносили через ракетний обстріл Запоріжжя. Підопічні Романа Локтіонова пропустили 4 голи й у підсумку поступилися з розгромним рахунком.

«Кремінь» - «Металург» - 0:4

Голи: Дворовенко 4, Шалфеєв 14, Могильний 46, 55
«Кремінь»: Єрмоленко, Агапов, Сидоренко, Аркуша, Азізов (Лісняк, 67), Матвєєв, Панчишин (Бондар, 46), Галоян (Савіцький, 46), Галата (П’ятибрат, 84), Фальковський (Молько, 67), Вівдич. Головний тренер: Роман Лотіонов

«Металург»: Байда, Басов, Сокол, Палюх, Піддубний, Дворовенко (Дворовенко 66), Воробей (Борисенко, 66), Шалфеєв (Лапко, 85), Сніжко, Могильний (Кіча, 76), Сидоров (Білоцерковець, 76). В. о. головного тренера: Володимир Микитін

Фктболісти "Металурга" активно розпочали гру і на четвертій хвилині змогли відкрити рахунок. Владислав Дворовенко своїм ударом з-за меж штрафної застав зненацька Єрмолова – 0:1. Дебютний забитий м’яч для захисника у нинішньому сезоні. На 14-й хвилині гості збільшили свою перевагу. Сидоров на швидкості увірвався до штрафної і після його прострілу Шалфєєв забив у порожні ворота – 0:2. Мало хто сподівався на такий початок зустрічі. Після другого пропущеного м’яча господарі грали першим номером, але до гольових моментів справа не доходила. На перерву команди пішли за серйозної переваги запоріжців. Через повітряну тривогу другий тайм розпочався з запізненням.

У першій атаці другого тайму гості забили втретє. Сидоров закинув у штрафну, а Могильний пробив повз голкіпера – 0:3. На 55-й хвилині рахунок став розгромним. Захисник Кременя не зміг вибити м’яч, а Могильний розстріляв ворота Єрмолова – 0:4. Провальна гра Кременя у захисті. Ключові моменти матчу – стартові хвилини кожного тайму. У підсумку, матч завершився розгромною перемогою Металурга, яка дозволила команді піднятися на третє місце.

8 "Гірник-Спорт" 11 1 4 6 7-17 7

Свій наступний матч «Кремінь» зіграє в неділю 20 листопада проти київської «Оболоні».