Цьогоріч запуск до опалювального сезону буде вкрай важкий. Про це повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький на засіданні штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду.
Мер звернувся до директора КП «Теплоенерго» Віталія Одношевного, що не бачить ентузіазму його в очах.
– Ви просто готуйтеся, що в кінці листопада ще у відрядження до Світловодська, – сказав міський голова.
– Звичайно. Ми вже звикли…
– Я там був і бачив їх центральну тепломережу. Хочу подякувати вам і Кременчуцькій ТЕЦ за виконання робіт і культуру виконання робіт, – додав Віталій Малецький.
Нагадаємо, минулий опалювальний сезон у Світловодську розпочався зі значним запізненням та з численними аваріями на теплових мережах. У місті був оголошений надзвичайний стан, усувати аварії допомагали й кременчуцькі комунальники КП «Теплоенерго», КП «Кременчукводоканал» компанії «Місто для людей. Кременчук».