Саша повернеться?: Борзенко на побаченні дивував своєю ніжністю холостячку Злату Огнєвіч

25.09.2021, 09:43 Переглядів: 5 046 Коментарів: 1

 

Відверті танці і басейн з троянд: Як минув другий тиждень на проєкті «Холостячка»-2

У другому випуску романтичного реаліті «Холостячка» почалася активна боротьба між чоловіками за серце Злати Огнєвіч. Учасники виконували її потаємні бажання, дивували і проявляли наполегливість.

Злата мала обрати кількох чоловіків з якими піде на побачення, проте вибір був не з простих. Вона із зав’язаними очима танцювала з кожним з чоловіків. Далі обирала за запахом та звуком, їй видали апарат, який видавав звук, коли чоловіки торкалися Злати. Холостячці необхідно було обрати чоловіків за звуком тіла. 

Володарем найкращої мелодії Холостячка визнала Богдана, а найгіршої ― Олександра Борзенка з Кременчука. Крім того, їй треба було визначити учасників з найпривабливішим запахом. Андрій Хветкевич був визнаний найкращим, а ось запах болгарського тенісиста Васко Младеновича не викликав жодних емоцій.

Тим, хто виявився гіршими на контактній імпровізації, Злата також дала шанс і запросила їх на групове побачення. Першим дівчину зустрів головний коп Кременчука Олександр Борзенко і підготував сюрприз, у якому намагався показати свою ніжність. Олександр торкався холостячки то шовковою тканиною, то пір’їнкою. 

Борзенко повідомив, що через спецзавдання йому потрібно залишити проєкт на кілька днів й Злата зауважила, що не проти, щоб заради роботи Олександр поїхав на пару днів.

При цьому інші учасники шоу до церемонії троянд задавалися питанням чи повернеться Саша. 

 

Коментарі: 1

98
27 сентября 2021 15:01

Какой глава, такая и полиция! Одни шоу, так и на дороге !


9 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх