На території музею Більського городища з'явиться зона кемпінгу та декоративний курган

8.07.2021, 07:44 Переглядів: 1 602

 

Зараз у будівлі колишнього дитсадка вже виконали всі демонтажні роботи й підсилили будівельні конструкції

Будівлю колишнього дитсадка продовжують реконструювати під профільний музей та науково-дослідний центр заповідника «Більськ» – вже виконали всі демонтажні роботи й підсилили будівельні конструкції. Про це повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Роботи виконуються у межах програми Президента України «Велике будівництво».

Після оновлення будівлі на території зроблять зону кемпінгу, встановлять декоративний курган, тематичні скульптури і загалом облаштують благоустрій. Також музей буде пристосований для маломобільних груп населення.

Археологічні розкопки на історичній пам’ятці скіфської доби – Більському городищі – розпочалися ще на початку XX століття. Дослідники й нині знаходять унікальні експонати. Наукові фонди Більського заповідника вже налічують десятки тисяч знахідок, серед них є унікальні: предмети античного імпорту, рогове блюдо, феноменальні шкіряні вироби, золоті прикраси й не тільки. Усі вони будуть представлені на загал у новому музеї.

У музеї можна буде побачити усі найбільш цінні знахідки за понад сторічну історію вивчення Більського археологічного комплексу. Також у закладі будуть реставраційна, бібліотека, архів, де працюватимуть науковці, та спеціальні кімнати для зберігання знахідок – фондосховища, золота комора.

Інформація

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх