Гарячої води у кременчужан немає, та 20 грн абонплати за неї виставляють

2.07.2021, 16:29 Переглядів: 4 305 Коментарів: 1

 

У мерії пообіцяли розібратися

Лівий берег міста (абоненти ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ») – повністю без гарячої води. Чому тоді кременчужанам продовжують нараховувати абонплату в розмірі 20,63 грн за теплопостачання та постачання гарячої води? Таке запитання поставили журналісти меру Віталію Малецькому після засідання міськвиконкому 2 червня.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Москалик взявся пояснювати, що це абонентська плата – по суті, плата за обслуговування мереж. Абонплату передбачає Закон «Про житлово-комунальні послуги», і її розрахували для споживачів як ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ», так і комунальне підприємство «Теплоенерго».

Мер Малецький погодився, щотруби нікуди не поділися, їх ремонтують.

- З точки зору економіки – це так. Але з точки зору здорового глузду…будь ласка, поспілкуйтеся (з постачальниками послуг – ред.), - доручив мер директору департаменту ЖКГ.
Автор: Татьяна Донченко Джерело фото: 5 канал

Коментарі: 1

801
5 июля 2021 13:27

Меру Кременчука закортіло подзюрити. Він забіг по сходах до платного туалету у тамбур. Бабця, яка приймає платню сказала, шо відвідування місця для дзюрення коштує 10 гривен, але зараз такі послуги не надаються. Від слова зовсім. Але Малецькій має все одно сплатити 2 гривні.

За шо? - каже Малецький. Я ж не подзюрив...

Бабця відповідає: шо пісюари та унітази нікуди не поділися, їх миють...

Десь так??? да???


12 1
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх