Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 08.04.2020 09:45
Підтверджені:
Україна1668
Кременчук9
Хворі:
Україна1581
Кременчук9
Вилікувалось:
Україна35
Кременчук0
Померло:
Україна52
Кременчук0

Родина трійні з Кременчука терміново потребує допомоги в лікуванні синочка

16.01.2020, 12:02 Просмотров: 11 110

 

Хлопчик переніс дві операції та потребує ще дві для повноцінного життя

У родині Телятник 4 роки назад відбулося потрійне поповнення - двоє хлопчиків та дівчинка. Цю подію Кременчук чекав з нетерпінням, адже таке відбувається вкрай рідко і остання трійня була у нас в 2010 році. Пологи відбулися у Полтаві в перинатальному центрі, оскільки у Кременчуці не вистачало досвіду приймати аж трьох малюків одночасно.


 


Батьки Ярослав та Яніна Телятник тоді поділилися з «Телеграфом», як назвали малюків. Першим народився Данііл, другим - Артем, наймолодша донечка Аня. Доньці ім'я обрав тато, а для хлопців обирали разом.Як виявилося, у старшого Данііла є проблеми із здоров'ям. У хлопчика вроджена патологія, встановлений діагноз: вроджений вивих правого стегна, дисплазія кульшового суглоба, вроджена згинальна контрактура правого ліктьового суглоба. Дитина зараз росте й зміцнюється організм, тому треба терміново проводити операції, щоб виправити вивих. Дитина вже перенесла дві операції у Харкові, необхідна ще одна складна операція з ендопротезування кульшового суглоба із використанням імпланту. Для придбання даного імпланту та її проведення потрібна значна сума коштів. Операція коштує приблизно 60 тисяч гривень, також необхідна в подальшому операція для ліктьового суглоба.


 


Родина вже зверталася за підтримкою до друзів та міської влади, але ресурсів не вистачає. Батько працював у правоохоронних органах, але за сімейними обставинами довелося звільнитися. Зараз тато Ярослав готовий взяти кошти з щомісячним частковим поверненням, адже операцію треба проводити якомога швидше, щоб дитинка змогла повноцінно розвиватися та ходити. 


Для тих хто бажає допомогти родині реквізити банківської картки:

Банк «Південний», номер рахунку: 4731 2191 2006 8261 (батько Телятник Ярослав Олегович)


 

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Благотворительность:Вверх