Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 18.01.2021 12:00
Підтверджені:
Україна1163716
Кременчук5473
Хворі:
Україна271651
Кременчук910
Одужало:
Україна871196
Кременчук4411
Померло:
Україна20869
Кременчук152

Батьки кременчуцьких трійнят визначилися з іменами малюків

26.04.2016, 08:49 Переглядів: 7 120

Батьки кременчуцьких трійнят визначилися з іменами малюків

На фото щасливі батьки трійнят Яніна та Ярослав Телятник

 

Кременчуцьким трійнятам, які нещодавно народилися, батьки Ярослав та Яніна Телятник обрали імена.

 

 

Яніна розповіла "Телеграфу", що діти були довгоочікувані. Трійнята народилася ще 5 березня в полтавському перинатальному центрі. З огляду на те, що дітки були слабенькі, раніше не повідомляли цю новину, щоб малюки зміцніли.

 

Для родини Телятник це перші діти. Мама - медпрацівник на станції швидкої допомоги, а тато працює в правоохоронних органах.

 

- Тато дуже зрадів, коли дізнався що у нас буде трійня. Вони для нас довгоочікувані. Для рідних також ця новина була приємною несподіванкою, - поділилася Яніна. - Першим народився Данилко, другим - Артем, наймолодша донечка Аня. Доньці ім'я обрав тато, а для хлопців обирали разом.

 

Батьки кременчуцьких трійнят визначилися з іменами малюків

 

Як повідомляє прес-служба мерії, у гостях у сім'ї побував міський голова Віталій Малецький. Від міста родині подарували 3 ігрові розвивальні ковдри, 3 термосумки та свідоцтво багатодітної родини для отримання різних видів соціальних пільг, передбачених чинним законодавством. В якості фінансової підтримки молодій багатодітній сім’ї пообіцяли 10 тисяч гривень матеріальної допомоги. Також родина за рахунок коштів міського бюджету буде забезпечена дитячими сумішами, говориться в повідомленні.

 

Минулого разу в Кременчуці трійня народилася у 2010 році. Тоді у родині Олексієнко також народилося двоє хлопчиків та дівчинка. На перший день народження в гостях Михайлика, Кості та Вірочки побував Телеграф.

Автор: Альона Душенко Джерело фото: Яніна Телятник
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх