«Кременчукгаз» гвалтує керівників ОСББ — депутат Кальченко

5.07.2019, 17:33 Просмотров: 1 968 Комментариев: 1

На засіданні виконкому депутат Олександр Кальченко підняв питання про те, як запобігти масовим відключенням газу у місті

5 червні під час засіданя виконкому Кременчуцької міської ради слова пропросив депутат Олександр Кальченко, який входить до профільної комісії з питань ЖКГ.


- У нас у місті виникла небезпечна ситуація з відключенням газопостачання, - заявив він.


Олександр Кальченко підняв питання про те, що ПрАТ «Кременчукгаз» відключає від газопостачання багатоквартирні будинки, вимагаючи підписати акти розмежування мереж та договори на обслуговування. За його словами, передусім потерпають ОСББ, де голови правлінь стають заручниками ситуації. Міськгаз перекриває трубу, змушуючи керівника ОСББ підписати документи.


Нагадаємо, такий випадок був у ОСББ на вулиці Генерала Родимцева.- Прошу вибачення, гвалтують голів ОСББ! - обурювався Олександр Кальченко.


Депутат запропонував міському голові Віталію Малецькому скликати нараду за участю представників влади, керівництва ПрАТ «Кременчукгаз», голів правлінь ОСББ та в цивілізований спосіб вирішити питання безболісного переходу на нову нормативну базу. (Нагадаємо, міськгаз пояснює свої вимоги змінами до законодавства.) Мер підтримав пропозицію та дав доручення готувати таку нараду.

Комментарии: 1

475
5 июля 2019 17:55

Сделали бы по уму: перед передачей сетей на баланс ОСМД заставить этих газовиков проинспектировать "объект" и дать письменную расписку, что всё ок. Но в случае возникновения нештатной ситуации - обязать исправить в оговоренный в расписке срок. После подписывать договор о разделении или как там он зовётся. 


+13
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх