Джокер спрацював: «Кремінь» продовжив переможну домашню серію

18.04.2019, 18:50 Переглядів: 5 399

Кременчужани на своєму полі прийняли принципового суперника - херсонський «Кристал»

Сьогодні, 18 квітня, «Кременя» мінімально перемогли «Кристал» з рахунком – 1:0. На 60 хв Задерецький замінив на полі Євгена Мурашова. Й одразу заміна Ігоря Столовицький спрацювала - Дмитро Задерецький відкрив рахунок і як виявилося це був єдиний вирішальний гол в матчі.

«Кремінь» - «Кристал» 1:0

Гол: Задерецький, 62
«Кремінь»: Котляров, Бичков, Ентін, Ченбай (к), Вовкодав, Сафонов, Піскун (Козлов, 46), Мурашов (Задерецький, 61), Масалов, Сидоренко (Астахов, 90+3), Черній (Глущук, 89). Запасні: Олійник, Маліновський, Серденюк, Степанчук. Головний тренер: Ігор Столовицький
«Кристал»: Герасименко, Меженський (Цой, 59), Жовтюк, Карась, Лаптєв, Ігнатьєв, Малиш Станіслав Нурі, Мартян (Корякін, 76), Кучер (Остроконь, 89), Гливий (Брижчук, 89), Барладим. Запасні: Суаіб, Черкашенко, Сарбей

Перед початком матчу футболісти та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять померлого на минулій грі вболівальника «Кременя». На останній хвилині зустрічі з «Нікополем» перестало битися серце відданого вболівальника «Кременя» 80-річного Івана Михайловича Рідкоуса. Керівництво та футболісти «Кременя» висловлюють співчуття рідним та близьким покійного.

Щодо самої гри першими атаку розпочали херсонці – Барладим пробив у ворота «Кременя», проте надійно зіграв голкіпер кременчужан Котляров. Господарі відповіли прицільними ударами Сафонова, Сидоренка, Мурашова та Масалова. В середині першого тайму хороший момент у Мартяна, який після пасу Гливого вийшов на удар, але не зміг скористатися шансом відкрити рахунок. До перерви Сергій Вовкодав після штрафного головою відправляв м'яч у дальній кут воріт – тут команду гостей підстрахував Меженський.

У другому тайм тренерський штаб «Кременя» вніс певні корективи на полі: замість Піскуна вийшов Козлов, а Мурашова на полі замінив Задерецький. На 61 хвилині одразу зіграла заміна «синьо-білих» - на дальній штанзі Задерецький замкнув передачу Маліновського. «Кристал» до останньої хвилини намагався відігратися, проте надійна гра голкіпера «Кременя» Ярослава Котлярова не дала змінити рахунок на табло.

«Кремінь» здобуває 6 домашню перемогу в особистих зустрічах з «Кристалом» та продовжує безпрограшну домашню серію в цьому сезоні до 11 матчів (2 нічиї та 9 перемог).

Нападник «синьо-білих» Роман Локтіонов цей матч пропустив через травму. А ось наступну гру через перебір жовтих карток пропустить універсал "Кременя" Анатолій Масалов.

Після матчу автор єдиного переможного голу «Кременя» Дмитро Задерецький зауважив, що забитий гол це не награна комбінація – він замкнув передачу від колеги по команді.

- Просто пішла подача і моє завдання, як крайнього хава, закрити дальню штангу. Добре, що м'яч дійшов до мене і мені вдалося забити. Гра у нас склалася важко, було багато моментів і мені здається ми грали набагато краще - в першому таймі могли забивати. Хороша гра, багато боротьби, ну як то кажуть виграв сильніший. Спасибі вболівальникам, які прийшли потримати улюблену команду, адже ми граємо для них. Звичайно хочеться що б якомога більше людей приходило й підтримувало нас.

«Нікополь» - «Миколаїв-2»

Наступний матч "Кремінь" також зіграє вдома. 25 квітня о 17.00 кременчужани зіграють з запорізьким "Металургом". А вже 1 травня на виїзді "Кремінь" зіграє з "Миром" Гоностаївка.

Автор: Альона Душенко Фото: Артем Коваленко Джерело відео: Kremen TV FOOTBALL