Скільки ж насправді років Кременчуку – з’ясовуватимуть під час наукової конференції

10.08.2018, 13:01 Просмотров: 2 349

 

Конференція «Старожитності та давня історія Кременчука» відбудеться у залі мерії Кременчука

Скільки років Кременчуку? Що найбільше вплинуло на його історію? Які факти з минувшини залишаються загадкою? На ці запитання даватимуть відповіді відомі історики, археологи та краєзнавці під час наукової конференції «Старожитності та давня історія Кременчука», що відбудеться 15-16 серпня.


Ініціаторами та організаторами конференції є виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцький краєзнавчий музей,Департамент культури і туризму Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського.


Із доповідями виступлять професор Дмитро Вирський,  академік Юрій Шилов, відомі археологи Олександр Супруненко, Ірина Кулатова, В’ячеслав Шерстюк, а також інші дослідники минувшини з Кременчука, Києва, Полтави, Запоріжжя та Горішніх Плавнів.


Початок конференції 15 серпня о 12.00 годині у Великій залі засідань Кременчуцької міської ради (пл. Перемоги. 2).


Нагадаємо, що на думку відомого полтавського історика Олександра Супруненка - Кременчуку мінімум 900 років, підтвердженням цьому є результати розкопок, які проводилися на території нашого міста.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх