Початок нового навчального року у Кременчуці відбудеться без святкових лінійок та урочистостей — в місті закликають дотримуватися максимальної безпеки. Про це сьогодні, 27 серпня, під час засідання виконкому повідомив міський голова Кременчука Віталій Малецький.
Він закликав не проводити лінійки на 1 вересня та дотримуватися безпеки для учнів.
Ви сьогодні чули, що було вночі. Балістика 3-4 хвилини — і в нас уже влучання. Ми просимо не робити лінійок ніяких. Якщо, не дай бог, тривога тільки скінчилась, і ми виходим на лінійку — не робити такого. Якщо тривог не буде зранку — будемо визначатися, — зазначив мер.
За його словами, персональна відповідальність у такому випадку лягає на керівників закладів освіти.
Максимально обмежити перебування великих груп дітей на відкритих площинах — на майданчиках, на плацах. У нашого ворога моральних обмежень немає. Треба максимально дбати про безпеку дітей, — наголосив Малецький.
Нагадаємо, аналогічні рекомендації щодо початку нового навчального року місто давало й торік.