Вища рада правосуддя провела кадрові зміни у судах Полтави. Про це пише портал «Закон і бізнес». Відповідно до поданої заяви за загальними обставинами звільнили суддю Полтавського апеляційного суду Петра Абрамова.

Також Вища рада правосуддя позбавила мантії суддю із Бердянська Ларису Богомолову, яку відрядили для роботи до Полтавського районного суду.

 

Нагадаємо, жінку підозрюють у державній зраді та співпрацю зі спецслужбами РФ на початку повномасштабного вторгнення.

Під вартою суддя Богомолова перебувала із травня минулого року.

Нагадаємо, минулого тижня Вища рада правосуддя звільнила з посади голову Полтавського апеляційного суду Сергія Гальонкіна.

У фокусі — кримінал, освіта, аналітика. Філологиня за освітою, ціную точність слова й контекст. Об’єктивність...

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *