Микола Корецький, депутат Полтавської облради від партії «Батьківщина», підтримав ініціативу волонтерів для школи-інтернату

24.09.2025, 13:00 Переглядів: 2 610

 

Микола Корецький разом з командою небайдужих людей зібрали допомогу для дітей школи-інтернату в Карлівському районі. 21 дитина переміщена з окупованих територій.

Волонтери дали запит до інтернату, які речі першої необхідності потрібні дітям, отримали зворотній зв'язок і Микола Корецький, депутат Полтавської обласної ради від партії «Батьківщина», разом з іншими благодійниками долучилися до цієї ініціативи. Було придбано і передано дітям:

  • пральну машину;
  • кулери для питної води з бутилями;
  • бактерицидні лампи;
  • одяг, взуття, спідня білизна;
  • іграшки;
  • засоби гігієни;
  • смаколики.

Окремою радістю для діток стала футбольна форма команди «Кремінь». Дякуємо за допомогу президенту футбольного клубу «Кремінь» Сергію Ковніру.

Основна сума коштів була зібрана завдяки збору, який оголосила Стефанія Материкіна у соціальних мережах. Додаткові кошти були зібрані завдяки Анні Терещенко. Окрема подяка незмінним волонтерам Ользі Погасій, Альоні Суліковській, Олександру Яцині та Дар’ї Материкіній.


Діти потребують нашої уваги, тепла та відчуття, що вони важливі й потрібні. Давайте разом дарувати їм більше добра та підтримки.

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх