Двоє хлопців хотіли поцупити із супермаркету абсент

8.10.2009, 10:23 Просмотров: 1 020
Прийшли за роботою – пішли під вартою.
Хлопці намішали собі добрячого коктейлю – і абсент, і лікер, і міліція… А почалося все, на дурну голову, лише з пива.

П‘ятого жовтня двоє юнаків хотіли пронести повз касу супермаркету «АТБ», на Радянській, пляшку абсенту та пляшку лікеру. Їм завадили охоронці магазину, а адміністратор викликав міліцію.

20-річний Сергій та 23-річний Максим дуже здивувалися, коли їм сказали, що за цей вчинок їм світить кримінальна справа. Адже зараз для цього достатньо збитку у 70 гривень, а не більше 900, як було раніше. Пляшка абсенту 0,375 л коштує в магазині 86 грн, а пляшка лікеру 0,6 л – 158 грн.

– Було дивно, як їм прийшло на думку запхати під одяг пляшку лікеру, – розповідає прес-офіцер міської міліції Анна Волювач, – вона ж велика і її б помітили в будь-якому разі. Хлопці розповіли, що приїхали у супермаркет працевлаштовуватися, а коли не вдалося, то вирішили себе розрадити… Безглузду крадіжку хлопці пояснюють тим, що випити хотілося, а от грошей не знайшлося, бо перед цим вони вже добряче піддали пива.

В міліції кажуть, що оскільки обидва хлопці раніше не судимі, то їм, скоріш за все, максимум доведеться сплатити штраф 850-1700 грн. Хоча, згідно із статтею 185 Кримінального кодексу України, за крадіжку передбачено і півроку арешту, і позбавлення волі на строк до трьох років. 
Автор: konstantinov
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх