Конфлікт поколінь?

17.11.2006, 17:11 Просмотров: 1 119
7-го листопада близько 2130 по просп. 50 років Жовтня, біля школи №8, 66-річний Іван збирав пусті пляшки. Поряд гуляла компанія молодиків, що не пропустили шансу поглузувати над «збирачем». Вони штовхали його та казали образливі слова.

7-го листопада близько 2130 по просп. 50 років Жовтня, біля школи №8, 66-річний Іван збирав пусті пляшки. Поряд гуляла компанія молодиків, що не пропустили шансу поглузувати над «збирачем». Вони штовхали його та казали образливі слова. Іван, обороняючись від одного з нападників, вдарив його палицею по руці і кинувся тікати. Браві хлопці швидко наздогнали свого «кривдника» і почали лупцювати руками й ногами по всьому, по чому попадали.
Чоловік опинився у нейрохірургічному відділенні 1-ї лікарні з переломами ребер, переломами нижньої щелепи та носа. З лікарні повідомлення про побиття надійшло до Автозаводського районного відділу. Оперативна група, що виїхала на місце встановила та затримала «кулачників». Ними виявилися двоє 17-річних Сергія та 16-річний Денис. З хлопців взяли підписку про невиїзд. Вирішується питання про порушення карної справи. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх