Розборки на дискотеці

17.11.2006, 17:11 Просмотров: 866
9-го листопада до чергової частини Автозаводського районного відділу міліції з письмовою заявою звернулася мама 17-річного Кирила. Минулого вечора її сину, біля міського палацу культури, невідомий молодик порізав щоку та руку. В ході оперативно-розшукових заходів міліціянти встановили картину злочину. Кирило, разом із товаришем 18-річним Денисом, знаходилися на дискотеці у палаці культури.

9-го листопада до чергової частини Автозаводського районного відділу міліції з письмовою заявою звернулася мама 17-річного Кирила. Минулого вечора її сину, біля міського палацу культури, невідомий молодик порізав щоку та руку. В ході оперативно-розшукових заходів міліціянти встановили картину злочину. Кирило, разом із товаришем 18-річним Денисом, знаходилися на дискотеці у палаці культури. Окремо від них гуляв своє 18-річчя Ростислав. Непристойно поводячись, він зачепив Дениса і одразу вирішив «розібратися». Хлопці вийшли на вулицю. Ростислав розбив пляшку з-під пива і почав бити нею свого «кривдника» по обличчю, рукам, шиї. Кирило почав рознімати хлопців і отримав свою частку порізів.
Правоохоронці затримали Ростислава, який повністю визнав свою провину. Знаходиться на підписці про невиїзд. Вирішується питання про порушення кримінальної справи. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх