Не знаєте дівчину – залиште речі перед дверима

17.11.2006, 17:11 Просмотров: 1 247
Ввечері 10-го листопада 29-річний Володимир разом із товаришем познайомилися з двома дівчатами. Тільки-но познайомившись, вони вирішили піти в гості на вул. Тельмана до однієї з них на квартиру для більш тісного знайомства. У самий розпал «знайомства» до них зайшли троє дебелих хлопців, один з яких був братом господарки.

Ввечері 10-го листопада 29-річний Володимир разом із товаришем познайомилися з двома дівчатами. Тільки-но познайомившись, вони вирішили піти в гості на вул. Тельмана до однієї з них на квартиру для більш тісного знайомства. У самий розпал «знайомства» до них зайшли троє дебелих хлопців, один з яких був братом господарки. Двох товаришів без розмов випхали голяка за двері, не потурбувавшись про їхню одежу. Трохи похолодивши свої п’ятки, близько 2-ї ночі, хлопці вирішили забрати свої речі. На порозі їх зустрів брат дівчини Сашко із ніжкою від стільця, яким почав лупцювати Володимира по голові. Через 2 години потерпілий не приходячи до тями помер у реанімаційному відділенні 3-ї міської лікарні.
Співробітники Автозаводського районного відділення негайно виїхали на місце пригоди і затримали Олександра. У скоєному він зізнався, вирішується питання про порушення карної справи.

  
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх