Учора на Полтавщині легковик збив велосипедиста: поліція встановлює обставини

17.05.2025, 10:15 Переглядів: 812

 

Потерпілому велосипедисту надали необхідну медичну допомогу

Учора, 16 травня, близько 14.30 у Зінькові на Полтавщині сталася дорожньо-транспортна пригода. Про це інформують у пресслужбі Головного управління Національної поліції у Полтавській області.

За попередніми даними, на дорозі 62-річна водійка автомобіля ВАЗ 21099 збила 70-річного велосипедиста. Внаслідок зіткнення велосипедист травмувався, йому надали необхідну медичну допомогу.

Поліція порушила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому тілесні ушкодження середньої тяжкості) Кримінального кодексу України. Усі причини та обставини події наразі встановлюють слідчі.

Нагадаємо, нещодавно у Полтавському районі 68-річний водій легковика збив 71-річного велосипедиста.

Автор: Яна Гудзь Джерело фото: Поліція Полтавщини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх