Кременчуцька окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора одного з комунальних підприємств Кременчука за фактом порушення законодавства про охорону праці (ч. 1 ст. 271 КК України). Про це «Кременчуцькому Телеграфу» повідомили у прокуратурі.

Слідство встановило, що в грудні 2023 року внаслідок допущених директором підприємства порушень, працівник отримав виробничу травму у вигляді ампутації декількох пальців руки.

Директора обвинувачують за ч.1 ст.271 Кримінального кодексу України, яка передбачає штрафом до 3400 грн (200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) або до 2 років виправних робіт, або обмеження волі на той самий строк.

Нагадаємо, що за минулий рік на Полтавщині стався 141 нещасний випадок на виробництві.

Джерело фото: advokatveurope.com

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber
Приєднуйтеся до обговорення

Без коментарів

  1. Дуже вже гуманне наше закондавство, за чиюсь службову недбалість людина залишилася без пальців, які держава оцінює по: 3400/5=680 грн. за палець!

  2. Наша зброя — чесна інформація.

    У війні росії проти України 🇺🇦 журналісти ведуть боротьбу на інформаційному фронті. ❤️ Підтримайте Кременчуцький Телеграф!

    ❤️ Підтримати
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *