Чи правда, що молокозавод та «Рошен» у Кременчуці призупинили роботу: перевіряємо чутки

4.01.2022, 11:34 Переглядів: 40 035 Коментарів: 36

 

Інформація про зупинку молокозаводу не підтвердилася, а «Рошен» таки призупинив виробництво до 10 січня на технологічні роботи

Містом ширяться чутки про те, що кременчуцький молокозавод компанії «Данон» та кондитерська фабрика «Рошен» зупинили виробництво у зв’язку з високими цінами на газ. ТЪ перевіряв цю інформацію – і її підстави.

Кременчуцька кондфабрика «Рошен» призупинила роботу

Кондитерська фабрика у Кременчуці, що входить у корпорацію «Рошен», призупинила роботу. Цю інформацію підтвердив керівник управління економіки виконкому Микола Здойма. Підприємство поінформувало виконком, що виробництво призупинене на технологічні роботи із 27 грудня, і воно відновить роботу з 10 січня.

Раніше (23 грудня) керівник Асоціації «Укркондпром» Олександр Балдинюк зробив заяву, що виробники солодощів призупиняють виробництво частини асортименту через надвисокі ціни на газ. До Асоціації входить і Кременчуцька кондфабрика.

Зокрема, пан Балдинюк повідомив, що 22 грудня ціна газу на біржі вже перетнула межу в 73 тис грн. У зв’язку з цим, частина компаній галузі вже повідомили Асоціації про плани повністю або частково згортати виробництво продукції.

«Кондитерські підприємства вже кілька місяців балансували на межі рентабельності через надвисокі ціни на газ та зростання вартості всіх інших складових собівартості продукції. Адже вартість газу в цьому році зростала щомісяця починаючи з січня, коли його вартість для виробників складала 5,9 тис грн…А  при вартості газу для виробничих потреб в 73 тис. грн. за тисячу кубометрів кондитерським компаніям простіше взагалі згорнути виробництво, адже при такій собівартості продукція буде незатребуваною ні на внутрішньому, ні на зовнішніх ринках», – пояснив О.Балдинюк.

За даними управління економіки виконкому, у січні-листопаді 2021 року виробництво продукції на кондфабриці «Рошен» у Кременчуці скоротилося на 19,4% порівняно з аналогічним періодом 2020 року.

Молокозавод працює, хоча обсяги виробництва скорочуються

Від робітників молокозаводу стало відомо, що керівництво, навпаки заспокоїло працівників повідомленнями, що підприємство працює у звичайному режимі. Цю ж інформацію підтвердили у відділі економічного розвитку виконкому, де збирали дані про роботу підприємств у січні. Підставою ж чуток могла стати заява Національної асоціації молочників України «Укрмолпром» з приводу високих цін на газ, оприлюднена 29 грудня. Молочники попередили про скорочення виробництва та попросили прем’єр-міністра Шмигаля встановити їм ціну на газ на рівні 16,80 грн/м3 з ПДВ – інакше молочна продукція стане недоступною за ціною для споживачів.

В «Укрмолпромі» пояснили, що підприємства змушені скорочувати виробництво – адже у зв'язку з високими цінами на газ зросли й ціни на молокопродукти – і падає попит споживачів. Текст заяви «Укрмолпрому», розміщений у фейсбуку (якщо хочете з ним ознайомитись - розгорніть, - ред.).

Проте, за даними управління економіки виконкому, у січні-листопаді 2021 року кременчуцький молокозавод спрацював на рівні 2020 року  - тобто виробництво не скорочував (даних за грудень поки що немає).

Автор: Татьяна Донченко Фото: Артем Коваленко
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 36

4 179
1
4 січня 2022 12:34

а ви ще перевірте на ТЄЦ , наприклад. Чим там палять котли, та за шо ми платимо-за газ, чи мазут в формулі розрахунку тарифу на тепло, та горячу воду. Та чим дихаємо.


63 8
18
4 січня 2022 12:51

Цитата: zzzzzz

а ви ще перевірте на ТЄЦ , наприклад. Чим там палять котли, та за шо ми платимо-за газ, чи мазут в формулі розрахунку тарифу на тепло, та горячу воду. Та чим дихаємо.

 

Топят там мазутом. Это видно и из трубы, и из отчетов самой ТЭЦ kremtec.com.ua/wordpress/info/pienergy2021/


31 1
243
1
4 січня 2022 13:28

Это только начало. Думаете, что сйечас стало плохо жить? Через пару лет увидим, когда закроются остатки предприятий, построенных в совке, сократятся остатки школ и садов, болниц и воинских частей. Из-за недофинансирования начнут выходить из строя ГЭС, ТЭЦ. Заоблачые цены добьют окончательно малый и средний бизнес. Уже сейчас многие магазины и офисы сворачиваются из-за огромных цен на отопление. Всё это мы выбороли в 2014 году, под красивые сказки о зарплатах Европейских, рынках сбыта, модернизации производст и инвестиций. Лес вывозят, землю распродают, дороги и мосты строят иностранные компании. Любые инвестиции выдавливает олигархат местный. Почитайте как в Никополе выдавили канадскую компанию построивших солнечную электростанцию. Хоть кто-то инвестирует после этого сюда средства? Эх... как же грустно за родную Украину


74 43
931
4 січня 2022 13:37

Цитата: ags
Почитайте как в Никополе выдавили канадскую компанию построивших солнечную электростанцию

А кто выдавил? Вы уж договаривайте...Озвучьте конкретную фамилию. Это ж не секрет Полишинеля...Может быть конкретно в этом случае виноват 2019 год, а не 2014?

Цитата: ags
Из-за недофинансирования начнут выходить из строя ГЭС, ТЭЦ.

И не только! Почему не упомянули АЭС? И кто же это сделал? Не те ли "кожен з нас президент"? Не?

Цитата: ags
Всё это мы выбороли в 2014 году, под красивые сказки о зарплатах Европейских, рынках сбыта, модернизации производст и инвестиций.

Все это семдесят три процента просрали в 2019...вместе со своими квартальными полудурками...

 

 

 

 

 

 


56 40
18
4 січня 2022 13:40

Цитата: ags
Почитайте как в Никополе выдавили канадскую компанию построивших солнечную электростанцию

 

Эх, побольше б СЭС повыдавливали.


9 16
243
1
4 січня 2022 14:06

Цитата: evil
А кто выдавил? Вы уж договаривайте...Озвучьте конкретную фамилию. Это ж не секрет Полишинеля...Может быть конкретно в этом случае виноват 2019 год, а не 2014?

 

Почитайте статьи из интернета или видосы новостные посмотрите, там написано кто выдавливал по их мнению. Я лично такой информацией не владею, потому, озвучил лишь факт состоявшегося действия. В отличии от украинских СМИ не могу озвучить что попало, не проверив это дело.

 

Цитата: evil
И не только! Почему не упомянули АЭС? И кто же это сделал? Не те ли "кожен з нас президент"? Не?

 

Хочется верить, что у них хватит ума АЭС поддерживать в рабочем состоянии, так как это отразится на всём континенте, в случае аварии.

 

Цитата: evil
Все это семдесят три процента просрали в 2019...вместе со своими квартальными полудурками...

 

Я в эти 73% не вхожу. А путь развала страны начали не в 19 году. Этот лишь продолжил в удвоенном темпе.


38 15
4 179
1
4 січня 2022 14:24

Цитата: ags
Почитайте статьи из интернета или видосы новостные посмотрите, там написано кто выдавливал по их мнению. Я лично такой информацией не владею, потому, озвучил
то что в голову пришло? инвестняни видимо кончились, а их обещал каждому инвестору в 19 году лично нелох, а выбороли почему то в 14smile,

Солнечная электростанция, в которую канадский инвестор вложил миллионы долларов, более года отсоединена от электросети в Никополе. Подключить станцию не дает местный ферросплавный завод группы "Приват",

эх как негигеенично получилось,да?

Цитата: ags
Я в эти 73% не вхожу.
и вообще внеполитики


25 22
243
1
4 січня 2022 14:35

Цитата: zzzzzz
и вообще внеполитики

 

Да, почему же? Просто не голосовал за Зеленского. Потому не вхожу в те 73%, которые выбрали его.

 

Цитата: zzzzzz
то что в голову пришло?


Вашу любовь к Пете уже многие заметили в комментариях под множеством других постов, хватит уже его выгораживать. И, не делайте столь резкий акцент на 14м году. Развал начался задолго до этого. Примерно со времён сдачи ядерного оружия, хотя, глядя на современный политикум, может оно и к лучшему.


38 22
4 179
1
4 січня 2022 15:49

Цитата: ags
Вашу любовь к Пете уже многие заметили в комментариях под множеством других постов
ну во первых-приведите хоть один пример или мою цитату, где я его воспевал или выгораживал? Во вторых- как мое личное отношение к кому либо влияет на то, что вы написали еще до моего сообщения? Это манера переводить стрелки и переходы на личности очень заметна
Цитата: ags
И, не делайте столь резкий акцент на 14м году
это я то делаю акцент???
Цитата: ags
Всё это мы выбороли в 2014 году, под красивые сказки о зарплатах Европейских,
-это моя цитата ? или ваша?23 19
626
1
4 січня 2022 16:00

    Було б дивно , якщо б Зет не вставив свої 5 коп. про поганого Зеленського та хорошого Порошенка!  Зет, як ви гадаєте, хто підняв ціни на газ в 14, 15 роках майже в 11 разів? Хто провів пенсійну реформу, від якої пенсіонери просто "скрутилися", медичну, шкільну? Хто із субсидій повикидав отих "малоімущих" під різними приводами, аби не давати? Все  це з подачі вашого обожнюванного Порошенка. А, Зеленський продовжує. Це ж очевидно! 


37 25
4 179
1
4 січня 2022 16:18

Цитата: Туся
та хорошого Порошенка! 
давайте ще вам питаннячко продублюю
Цитата: zzzzzz
-приведите хоть один пример или мою цитату, где я его воспевал или выгораживал?
не можете?
Цитата: Туся
вашого обожнюванного Порошенка
smile оце товариші "виконують",молодці

тим часом

Тимур Міндич - партнер Зеленського та Коломойського, отримав частку в бурштиновому бізнесі на мільярд.

Красави. Розвели і розводять далі малоросів.
Крадуть мільярдами, згодовуючи малоросам шоу "Посадити Порошенка!". 

Цитата: Туся
Це ж очевидно! 
ви теж вже не голосували "за новие лица"? внє політікі?

Вартість активів українського олігарха Ріната Ахметова в 2021 році зросла на $4,14 млрд до $11,7 млрд, або на 55%.боротьба з лягархами


19 16
626
1
4 січня 2022 16:21

 Зет,ні не голосувала. мені не подобаються ні порошенко, ні зеленський, ні жоден з усіх українських президентів. Ніхто з них не зробив нічого хорошого для добробуту українців, і вцілому для країни. Усі тільки ще більше вганяють країну в руїни.


33 18
4 179
1
4 січня 2022 16:25

Цитата: Туся
,ні не голосувала. мені не подобаються ні порошенко, ні зеленський,
то хтож голосував, якшо ніхто не голосував?Дивина.....

 

Ось дві новини-

 

НАТО збирає позачергове засідання через нарощування військ РФ в Україні та на її кордонах

 і друга -

Президент Володимир Зеленський приїхав у Карпати й розмістився в Radisson Blu Resort Bukovel, де в той же час зупинився олігарх Ігор Коломойський із родиною.

30 12
187
4 січня 2022 19:29

ржунимагу))) перед выборами все за Зе жопу рвали а сейчас кого не спроси никто за него не голосовал. Мистика))) Или память ящеры стерли.


38 17
626
1
4 січня 2022 20:04

а що дивного? Шаповалов був кандидатом від Молодіжного. За нього майже ніхто з мешканців мікрорайону не віддав голоси. Та в кінцевому результаті  переміг Шаповалов. 90% мешканців Молодіжного віддали голоси за нього. Як так сталося?


22 9
199
1
4 січня 2022 23:02

Цитата: evil
Цитата: ags Из-за недофинансирования начнут выходить из строя ГЭС, ТЭЦ. И не только! Почему не упомянули АЭС?

Если бы знали, что творится на АЭС... новый Чернобыль не за горамиЦитата: ЯмЩик

ржунимагу))) перед выборами все за Зе жопу рвали а сейчас кого не спроси никто за него не голосовал. Мистика))) Или память ящеры стерли.

Никто не голосовал ЗА Зе, все 73% голосовали ПРОТИВ Пороха. Не надо путать! На след выборах ещё больше будут голосовать ПРОТИВ Зе и Пороха. Политическая селекция только так и проводится - дискредитирующих себя политиков отправляют на свалку истории. 


36 15
254
5 січня 2022 03:38

Цитата: ЯмЩик

ржунимагу))) перед выборами все за Зе жопу рвали а сейчас кого не спроси никто за него не голосовал. Мистика))) Или память ящеры стерли.

Я голосовал за Зеленского, и за Петю, и за Ющенко и за Тимошенко.

За яныка не голосовал из-за того что он криминал, потом он это доказал.

Всё это манипуляция выбором через телевизор.

Щас вышел фильм - "Не смотрите на верх" - там очень ярко показано как влияет политика на жизнь людей, точнее на их смерть. Сразу сравнить с ситуацией с короной можноЦитата: zzzzzz -приведите хоть один пример или мою цитату, где я его воспевал или выгораживал?

Ответ: то мы ж вроде не в суде. Это как типа доказывать что черный это красный - в темноте :) Просто это все заметили давно.

А вообще, всем политикам на людей насрать, они выбираются зарабатывать.


30 4
76
5 січня 2022 07:41

а зато, а зато,а зато-Слава Украине! smiley


20 20
4 179
1
5 січня 2022 08:24

Цитата: adf007
Ответ: то мы ж вроде не в суде. Это как типа доказывать что черный это красный - в темноте :) Просто это все заметили давно.
как обычно ответа нет , цитат нет, балобольство, чего и следовало от таких как вы ожидать, как впрочем одидать от вас выбор клована в президенты.


6 30
931
5 січня 2022 08:43

Цитата: Туся

а що дивного? Шаповалов був кандидатом від Молодіжного. За нього майже ніхто з мешканців мікрорайону не віддав голоси. Та в кінцевому результаті  переміг Шаповалов. 90% мешканців Молодіжного віддали голоси за нього. Як так сталося?

Не було такого. Не вводьте людей у оману. Шаповалова обрало місто. Молодіжний в іншому територіальному окрузі. Адепти квартального полудурка Молодіжного разом з Горішніми Плавнями обрали Мовчана. 


16 4
586
5 січня 2022 09:27

Цитата: ags

Это только начало. Думаете, что сйечас стало плохо жить? Через пару лет увидим, когда закроются остатки предприятий, построенных в совке, сократятся остатки школ и садов, болниц и воинских частей. Из-за недофинансирования начнут выходить из строя ГЭС, ТЭЦ. Заоблачые цены добьют окончательно малый и средний бизнес. Уже сейчас многие магазины и офисы сворачиваются из-за огромных цен на отопление. Всё это мы выбороли в 2014 году, под красивые сказки о зарплатах Европейских, рынках сбыта, модернизации производст и инвестиций. Лес вывозят, землю распродают, дороги и мосты строят иностранные компании. Любые инвестиции выдавливает олигархат местный. Почитайте как в Никополе выдавили канадскую компанию построивших солнечную электростанцию. Хоть кто-то инвестирует после этого сюда средства? Эх... как же грустно за родную Украину

Зато поребрик "цветёт и пахнет". Угу, угу...


15 21
166
5 січня 2022 09:34

Никто не голосовал ЗА Зе, все 73% голосовали ПРОТИВ Пороха. Не надо путать! На след выборах ещё больше будут голосовать ПРОТИВ Зе и Пороха. Политическая селекция только так и проводится - дискредитирующих себя политиков отправляют на свалку истории.

А нагадайте, де була графа "Проти"? Там було тільки "За". Тож нема чого випровдовуввати свою нікчемну тупість. 

 

Кого не спитай - ніхто не обирва того клоуна! То це як, вибори були підтасовані? 

 

Цікаво, чи колись зізнаються виборці Зе, що вони обісрались і відкинули країну на роки назад і завели її в тупик?


17 22
622
5 січня 2022 09:59

Цитата: КАПУША

Никто не голосовал ЗА Зе, все 73% голосовали ПРОТИВ Пороха. Не надо путать! На след выборах ещё больше будут голосовать ПРОТИВ Зе и Пороха. Политическая селекция только так и проводится - дискредитирующих себя политиков отправляют на свалку истории.

А нагадайте, де була графа "Проти"? Там було тільки "За". Тож нема чого випровдовуввати свою нікчемну тупість. 

 

Кого не спитай - ніхто не обирва того клоуна! То це як, вибори були підтасовані? 

 

Цікаво, чи колись зізнаються виборці Зе, що вони обісрались і відкинули країну на роки назад і завели її в тупик?

Люто плюсую!!!!!

 

А ще всі раптом підзабули, як вони віддавали всю повноту влади нікчемі, коли бігли голосувати за зелений моносброд до ВРУ. А в той час вже було зрозуміло, що то за лайно отой янелох та КОманда ЗЕЛенського!


18 23
219
5 січня 2022 11:53

Цитата: evil

Не було такого. Не вводьте людей у оману. Шаповалова обрало місто. Молодіжний в іншому територіальному окрузі. Адепти квартального полудурка Молодіжного разом з Горішніми Плавнями обрали Мовчана. 

Віталькопротектора і його племінника "обрали" гроші. Якби у вас був доступ до значної суми грошей і адмінресурсу, вас би теж "обрали". 


11 6
4 179
1
5 січня 2022 12:22

Цитата: КАПУША
чи колись зізнаються виборці Зе, що вони обісрались
ви ж бачите- ніколи. Вони внє политики, всі вони однакові, проти а не за. Дивно де ті смєтуни ділися? Чого не смітають? Знов смєталка зламалася? Вони тільки втиху мінусами смєтають- це гарно виходить, мовчки.Цитата: Добрыня
Политическая селекция только так и проводится - дискредитирующих себя политиков отправляют на свалку истории. 
как так и проводится? путем выбора заведомо зависимого от бени клована? не слишком дорогая селекция у вас вышла во времени вашей жизни и жизни ваших детей, когда 5 лет просрано просто зря? Вам нравится так прожигать время, таким выбором?Неужели небыло видно изначально за кого вы голосуете? ппц логика у зевыборцев, проголосовать себе во зло....неудивлен.


14 15
219
5 січня 2022 12:31

Цитата: ankrem

Зато поребрик "цветёт и пахнет". Угу, угу...

Тут справа не в тому як живе порєбрік. Нарід хоче газ за одну гривню за куб, але при цьому не "посасывать с причмокиванием" у раісі, а бути гордими і незламними нащадками козаків. Як це у них в голові вкладається? Ви або горді козаки (платите ринкову ціну), або безправні шлюхи-підстилки (але маєте деякі ніштяки за диким андерпрайсом). Подобається бути шлюхами - та на здоровья. Голосуєте за повій, то самі ви хто? Проститутка при владі веде себе так само як і проститутка на панелі, тільки суми інші. 

Не держава, а суцільний бордель. 


9 11
4 179
1
5 січня 2022 21:24

АрселорМіттал Кривий Ріг заявили про блокування всіх рахунків компанії з ініціативи Генпрокуратури

.  Беня присмотрел себе корпорацию, а инвестняни из прокуратуры помогают....во пилилово пошло. Индуса сейчас отправят на родину, заводы попилят.....во тема разворачивается...так инвесторы к нам прямо кинулись с такими разборамиsmileможна очікувати, що Коломойський з шмакодявки виторгував ще якусь Укрнафту. З паршивої вівці хоч шерсті жмуток.

А так, в цій новині прекрасне все.

І те, що під час війни воно вже в 40-у відпустку їде, труженік.

І те, що "бореться з олігархами" в готелі олігарха, на курорті олігарха, які держава давно мала забрати в рахунок вкрадених вкладів Приватбанку.

І те, що зустріч цього разу відбулася вже не в кабінеті з попільничкою, а довелося бігти на чужу територію. Це промовистий знак - бігти до нього вже ніхто не бачить сенсу.

Ну і те, що шеф вже відкрито хамить на всю країну і показує місце цієї шмакодявки: "не чув, не бачився і не планую" (с).

Пройшли ті часи, Володя, коли всі починали бігати, дзвонити одне одному, що "к нам єдєт прєзєдєєєєнт".

Тепер про тебе не чули, не бачили і зустрічатися з тобою не планують.

Джон Сміт


27 10
199
1
5 січня 2022 22:14

 

Цитата: Добрыня
Политическая селекция только так и проводится - дискредитирующих себя политиков отправляют на свалку истории. 
как так и проводится? путем выбора заведомо зависимого от бени клована? не слишком дорогая селекция у вас вышла во времени вашей жизни и жизни ваших детей, когда 5 лет просрано просто зря? Вам нравится так прожигать время, таким выбором?Неужели небыло видно изначально за кого вы голосуете? ппц логика у зевыборцев, проголосовать себе во зло....неудивлен.

точно также в своё время и вашего шоколадного кумира выбрали - просто потому, что он был "меньшим злом". Знали ведь, что на "барыге" клейма негде ставить; знали, как он прикарманил почти всю кондитерскую отрасль страны; видели деяния этого политикана времён Юща... в результате "свидетели шоколадного" отбросили страну не на 5 лет, а на десятилетия назад. И после всех очевидных злодеяний ПП его адепты продолжают люто топить за своего кумира. Печаль печальная...


16 29
4 179
1
5 січня 2022 22:30

Цитата: Добрыня
Печаль печальная...
печаль печальная в ваших методах выбора клована на пост главнокомандующего, трижды уклониста, кокаинщика, это да.
Цитата: Добрыня
отбросили страну не на 5 лет, а на десятилетия назад.
можно конкретнее, в чем именно вас отбросило? 


25 18
383
5 січня 2022 22:34

Цитата: Добрыня
как он прикарманил почти всю кондитерскую отрасль страны
а как?


20 7
4 179
1
5 січня 2022 22:36

Цитата: cenzor
а как?
та то им по г+г так сказали, 


21 11
626
1
5 січня 2022 23:06

зет вы угомонитесь со своим порошенком. Тысячу раз было сказано, что ни порошенко, ни зеленский не достойны быть у руля. Оба- нигодяи. Нет, вам у пороха трусы цветочками пахнут, а у зели -гамном.  посмотрите на оценки своих ком-рий- сплошные минусы. а, людям виднее.


19 30
4 179
1
6 січня 2022 07:01

Цитата: Туся
вы угомонитесь со своим порошенком
тітонько, так то ж не я, а ви вже другий рік, чи третій, не можете вгамуватися. Вже третій рік вас клован роздягає, а винен в цьому порох. Так ще раз запитаю, де я прославляю пороха? Ви можете приклад, або цитату привести? Ні. Ото ж і виходить, що, як ви кажете мінусують зелібоби, яки знають, що обісрались, а щось врозуміле заперечити не можуть, ( як і ви, яка постійно переходить на особистость), тож їм остається мовчки штрикать в мінусsmile От мені просто подобається нагадувати лохторату, як його розводе беня через зелю. Ох лохторат плющить, коли їм нагадують про це! І це супер.
Цитата: Туся
людям виднее.
яким? Тим шо вибрали клована? Чи тим, що вибрали куклу бєні? От ви кумедні. Так цитати будуть, де я пороха прославляю, балаболи?


29 16
4 179
1
6 січня 2022 08:29

Цитата: Туся
посмотрите на оценки своих ком-рий- сплошные минусы. а, людям виднее.
ойц, а шо то коїться з вашими мінусами? laughingsmilesmile


9 14
4 179
1
6 січня 2022 12:19

прекрасно! шо там ви казали за

Цитата: Туся
Хто із субсидій повикидав отих "малоімущих" під різними приводами, аби не давати
ось де ваші субсидії---

Компанія "ПБС" з оточення олігарха Ігоря Коломойського у 2021 році отримала з державного бюджету 7,9 млрд грн.

6 8
4 179
1
6 січня 2022 15:06

"Опасайся чиновников малого роста - у них говно близко к голове!"


10 6

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 30 від 28 липня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх