У Кременчуцькій райраді ділять владу: штурханина переросла в бійку

2.06.2021, 11:28 Переглядів: 6 640 Коментарів: 5

  

Зіткнення відбуваються між політичними силами «За майбутнє» — прихильниками чинного голови райради Антона Самаркіна — та його противниками у раді

У Кременчуцькій райраді сьогодні гаряче. Запланована сесія районної ради фактично зірвана. З самого ранку тут відбуваються сутички, штурханина, яка переросла у бійку.

 

У штурханині беруть участь депутати партії «За майбутнє», від якої до міської ради балотувався чинний мер Віталій Малецький — з одного боку. Вони фактично прийшли підтримати чинного голову районної ради Антона Самаркіна (представника партії «За майбутнє»). Так, учора з'явилася інформація, що представники інших політисил виступають за зняття Самаркіна з посади голови райради.

 

Підтримати своїх «з майбутнього» прибули депутати міської ради, обласної ради. Депутати облради - вони ж чиновники мерії Кременчука: віцемер Ольга Усанова, віцемер Руслан Проценко, керівник департаменту охорони здоров'я Максим Середа. У штурханині помічені депутати міської ради Микола Бокован та депутат облради (і віцемер з комуналки) Іван Москалик, який навіть пішов «у рукопашну». Представники «з майбутнього» оголосили сесію райради незаконною — відповідні меседжі розповсюджувалися відучора по соцмережах. Розкручували й інші меседжі — про те, що Самаркіна хочуть зняти, бо він не дає будувати Біланівський ГЗК. А також у сесійній залі цього ж дня влаштували громадські слухання щодо недопущення будівництва Біланівського ГЗК (який уже будується). Лунали гасла про боротьбу з олігархом Жеваго. При цьому у питаннях, запропонованих на сесію (принаймні тих, що були оприлюднені на сайті), не було жодного, пов'язаного з Біланівським ГЗК.

Один із ініціаторів слухань по БГЗК — активіст Олег Савченко, який ходив мітингувати під «АвтоКрАЗ», коли люди вимагали зарплату — тоді мітинги були організовані напередодні місцевих виборів, а потім активність сторонніх людей, які допомагали КрАЗівцям, раптом вщухла. 

Схоже, і зараз у райраді йде боротьба не за «правду» — тобто не за екологію, а за владу і політичний вплив. 

Наразі відомо, що питання про зняття Самаркіна з посади відклали до наступного сесійного засідання. 

 

P.S. Боротьба з Біланівським ГЗК останнім часом завжди спливає на вістрі політичної боротьби та політичних заяв. Тим часом у 2018 році БГЗК будувався - і ніхто із політиків це не зупинив. У 2019 році БГЗК вже спокійно працював... У 2019 році Кременчуцька міська рада визнала недоцільною громадську експертизу Біланівського ГЗК


Коментарі: 5

801
2 июня 2021 12:22

Та навіть, якшо вони там один одного повбивають, в нас засмучення не буде...Я лише поплескаю у долоні...


80 3
57
2 июня 2021 21:06

А зараз, діти, я розкажу вам казку про палке кохання жаби та гадюки.

 

Розумні та чесні добродії вже давно і впевнено голосують ногами аби бути якомога далі від цього цирку.

 

Телеграф, ви маєте інформацію щодо сплати мером штрафів? Що там, як там? Дуже цікаво.


23 0
7
2 июня 2021 21:15

Не даёт строить Билановский ГОК????

Не смешите мои тапки!

Езжайте туда и посмотрите, как его там "не строят"!

Отвалы этого будущего ГОКа уже можно увидеть с Деевской горы!


27 1
1 086
2 июня 2021 21:25

А шо там с шарием? Отлучают от сиськи расейской? 


12 13
648
3 июня 2021 09:37

Жеваго просто треба продати Біланівський ГЗК Коломойському і тоді вся ця "псяча свора" сама поїде його копати, розказуючи що все добре.


24 0
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх