Скільки кременчужан лікуються від COVID-19 та пневмонії у лікарнях та вдома

28.10.2020, 16:03 Переглядів: 9 838 Коментарів: 4

 

Завантаженість ліжок у лікарнях нашого міста становить близько 60%

Начальник міського управління охорони здоров’я Максим Середа розповів про те, скільки кременчужан лікуються від пневмоній та коронавірусної інфекції на стаціонарах та амбулаторно. Дані наведені станом на ранок 28 жовтня.


З діагнозом «пневмонія» у лікарнях Кременчука лежить 118 осіб, у 18 із них тяжкий перебіг хвороби. Із них 113 дорослих, а п'ятеро – діти. Амбулаторно з пневмонією лікується 693 людини.


Що стосується хворих з підтвердженим COVID-19, то на стаціонарному лікуванні знаходиться 47 кременчужан та 18 жителів Кременчуцького району. За словами Максима Середи, шпиталізують хворих, які потребують внутрішньовенного введення препаратів та кисневої терапії.


Разом з тим, 638 осіб лікуються амбулаторно, під наглядом сімейних лікарів. У третини цих людей легкі симптоми коронавірусної інфекції (як-от втрата нюху або першіння у горлі) або взагалі немає симптомів, через що вони не потребують лікування.


Нагадаємо, що у Першій міській лікарні ім. Богаєвського відкрили інфекційний шпиталь, для хворих на коронавірус, який базується у 4-поверховому корпусі хірургічного відділення та розрахований на 120 ліжок. Тих пацієнтів, які у ньому лікувалися до цього, поступово виписали, тепер тих, хто потребує хурургічного втручання, направляють у лікарню «Придніпровську» та ЛІЛ «Кременчуцька». Шпиталь другої хвилі має власне приймальне відділення, реанімацію, а також визначений штат співробітників, які працюють виключно в цьому приміщенні.


- Інфекційний шпиталь другої хвилі вже працює близько місяця. Все контролюємо, намагаємося на крок вперед іти. Звичайно, навантаження велике, і в інфекційному відділенні (ЛІЛ «Кременчуцька» - ред.), і в цьому інфекційному шпиталі. Працюємо з навантаженням, але ліжок вистачає. Зараз завантаженість близько 60%, - прокоментував пан Середа.
Автор: Катерина Турубара Джерело фото: glavcom.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 4

601
28 жовтня 2020 17:32

А скільки таких хто не звернувся по допомогу, кому кашель лікар приписав лікувати антибіотиками, кого не направляють на ковідний аналіз поки сильно не попросиш?


53 2
1 034
28 жовтня 2020 17:43

Скорейшего всем выздоровления.


41 2
137
28 жовтня 2020 18:22

Сімейні лікарі не всім хворим дають направлення на аналіз ковіду. Так що вдома лікується набагато більше.


36 4
733
29 жовтня 2020 11:16

Цитата: Чувааак

А скільки таких хто не звернувся по допомогу, кому кашель лікар приписав лікувати антибіотиками, кого не направляють на ковідний аналіз поки сильно не попросиш?

Якщо лікар без обстеження призначає антибіотики - тікайте від цього "лекаря". Якщо зробили рентген легень і аналізи, то не завжди потрібен тест на ковід.

 

Цитата: ww

Сімейні лікарі не всім хворим дають направлення на аналіз ковіду. Так що вдома лікується набагато більше.

Всі чомусь забули про звичайне ОРВІ, при якому аналіз на ковід не потрібен.


3 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 2 від 12 січня 2023

Читати номер
Попередні випуски
Вверх