Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 28.09.2020 12:00
Підтверджені:
Україна201305
Кременчук257
Хворі:
Україна108856
Кременчук63
Одужало:
Україна88453
Кременчук186
Померло:
Україна3996
Кременчук8

Кількість отримувачів субсидій у Кременчуці зменшилася вдвічі

21.12.2018, 07:40 Переглядів: 5 537

 

Судячи зі статистики, багато хто з тих, хто не зміг скористатися субсидією, переходять на пільги

У Кременчуці в цьому опалювальному сезоні вдвічі зменшилася кількість отримувачів субсидій (порівняно з минулорічним показником). Така інформація прозвучала 20 грудня на засіданні бюджетної депутатської комісії. Комісія погодилася на перерозподіл коштів департаменту соцзахисту населення: зменшення фінансування на субсидії, але збільшення — на пільги на житлово-комунальні послуги.


Як повідомила директор департаменту соцзахисту населення Марина Доценко, на сьогодні кількість отримувачів субсидій у місті складає


близько 30 тисяч,


тоді як раніше цей показник доходив до 64 тисяч субсидіантів. Нагадаємо, КМУ у цьому році суттєво змінив Порядок призначення субсидій, ввівши низку обмежень: зокрема, субсидія не призначається, якщо доходи нижчі за мінімальну зарплату; якщо не сплачений ЄСВ (з вини працівника), є й інші обмеження.
Водночас у місті збільшилася кількість тих, хто користується пільгами на житлово-комунальні послуги: з 4,5 тисяч у минулому році до майже 12 тисяч на сьогодні. Судячи з цієї статистики, багато хто з родин, які мають у складі пільговиків, і які не змогли скористатися субсидією, переходять на пільги. Нагадаємо, можна обирати один із двох видів соцдопомоги: або пільгу, або субсидію.


Ви зараз отримуєте субсидію?

компанія «Інтера Люкс»

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:Вверх