Православні церкви Московського патріархату мають змінити назву та згадати у найменуванні про приналежність до Росії

21.12.2018, 07:07 Переглядів: 2 874

 

Відповідне рішення ухвалила Верховна Рада 20 грудня. Без участі Шаповалова та Жеваго

20 грудня депутати Верховної Ради ухвалили законопроект №5309 від 26.10.2016 року. У ньому йдеться, що УПЦ МП має у власній назві відобразити належність до Росії.


У самому проекті закону відповідна вимога звучить так:


закон зобов’язує релігійну організацію (об’єднання), яка входить до структури (є частиною) релігійної організації (об'єднання), керівний центр (управління) якої знаходиться за межами України в державі, яка законом визнана такою, що здійснила військову агресію проти України та тимчасово окупувала територію України, відображати її приналежність до релігійної організації (об'єднання) за межами України шляхом обов'язкового відтворення у своїй назві повної статутної назви такої релігійної організації (об'єднання) з можливим додаванням слів «в Україні» та/або позначення свого місця в структурі іноземної релігійної організації.


Релігійні організації повинні протягом чотирьох місяців внести передбачені цим законом зміни до своєї офіційної назви та до свого статуту (положення).


Документ набирає чинності після публікації.


Зауважмо, що відповідно до даних Верховної Ради, депутати від Кременчука Юрій Шаповалов та Костянтин Жеваго не голосували за відповідний законопроект за основу та в цілому. Вони були відсутні під час голосування.

Теги: Россия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск

№ 37 від 15 вересня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх