Мерія Кременчука хоче підвищити тариф у маршрутках до 6 грн, не маючи розрахунків перевізників

12.11.2018, 13:03 Просмотров: 6 613 Комментариев: 40

 

«ТелеграфЪ» просив надати розрахунки — натомість виконком нам відповів, що вони уточнюються. Виникає запитання: яким же чином тоді з'явився проект рішення?

Мерія Кременчука оприлюднила проект рішення про підвищення тарифу у маршрутках до 6 грн, не маючи відповідних розрахунків від перевізників. Про це «Телеграфу» стало відомо з відповіді на інформаційний запит, який ми днями отримали від виконкому.

Ми надіслали до виконкому Кременчуцької міської ради запит на інформацію, у якому просили надати:

  • копії розрахунків перевізників міського пасажирського транспорту, які лягли в основу проектів рішень виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху» та «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському автотранспорті, що здійснюються в режимі маршрутного таксі та експресному режимі в м.Кременчуці»;
  • копії листів АМКУ щодо погодження цих тарифів.

  


При цьому ми не просили навіть сканувати документи (якщо їхній обсяг видається завеликим розпоряднику інформації), а дали нам можливість зробити їх фотокопії. Закон «Про доступ до публічної інформації» передбачає таке право і зобов'язує розпорядників визначати місця для роботи з документами. Отже, ми сформулювали запит таким чином, щоб задовольнити свій інтерес до розрахунків протягом 5 робочих днів — стандартного терміну для задоволення запитів на інформацію. І щоб поінформувати про ці розрахунки кременчужан - адже практично кожен користується маршруткою. 


Виконком дуже швидко надіслав нам відповідь на інформаційний запит. На наш подив, чиновники знайшли причину, щоб подовжити термін його розгляду до 20 календарних днів.

«На даний час розрахунки тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському автотранспорті, що здійснюються в режимі маршрутного таксі, експресному режимі руху та звичайному режимі, знаходяться в стадії опрацювання. Керівникам підприємств, які надають ці послуги, направлені листи щодо надання додаткових матеріалів та документів з розшифровкою відповідних показників для перевірки достовірності поданих розрахунків тарифів з метою подальшого вивчення доцільності підвищення тарифів», - сказано у відповіді на інформаційний запит.

Далі у листі йдеться про те, що відповідь з АМКУ виконком ще не отримував:

«У зв'язку зі значним обсягом інформації та з тим, що листи від керівників підприємств, які надають вищевказані послуги, і Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України ще не надійшли, продовжуємо строк розгляду запиту до 20 робочих днів відповідно до ч.4 ст.20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», - йдеться у відповіді виконкому.

 

Відповідь підписав керуючий справами виконкому Руслан Шаповалов, готував її керівник управління економіки виконкому Микола Здойма. Ми спробували уточнити в пана Здойми: раптом нас не зрозуміли? Ми хочемо саме ті розрахунки, які «знаходяться у стадії опрацювання», якщо вони лягли в основу проекту рішення про новий тариф на 6 гривень, який оприлюднений 18 жовтня. І ми готові самі зробити фотокопії, щоб не обтяжувати розпорядника.

 

Телефоном пан Здойма нам знову відповів, що не може надати ці розрахунки, бо вони у стадії коригування, бо перевізники дуже завищили тарифи у розрахунках — дехто навіть до 14 гривень.

 

- Миколо Васильовичу, якщо тарифи ще коригують, виходить, що розрахунків фактично немає, то як же тоді з'явився проект рішення про тарифи на проїзд у розмірі 6 гривень?

- З'явився проект рішення, бо, якщо, відповідно до Постанови, якщо на 10% збільшується паливо (ціна — ред.), ми маємо право відкоригувати. Дизелька збільшилася на 50%. От ми взяли структуру 5 гривень — у структурі пальне займало 2 гривні. Я його збільшив, плюс зарплата і запчастини. І вийшла та сума, отак з'явився проект рішення, розрахунковим способом, але не відповідно до їхніх розрахунків, - відповів Микола Здойма.

Він додав, що якість розрахунків перевізників не задовольняє виконком.

Підіб'ємо підсумки


  1. Теоретично 16 листопада нові тарифи може затвердити виконком — добігає кінця термін (20 робочих днів) від дати оприлюднення проекту рішення, передбачений Законом «Про доступ до публічної інформації».Термін встановлений для того, аби громадяни мали можливість подати зауваження та пропозиції до проекту рішення. Але які зауваження можна подати, якщо ти не бачиш розрахунків?

  2. Розрахунки знаходяться «у стадії коригування» - тобто на момент оприлюднення рішення їх фактично немає. А отже, ініціатива нового тарифу на 6 гривень належить виконкому — тобто меру Кременчука та його команді.

  3. Виконком оприлюднив проект рішення 18 жовтня, а лист до АМКУ (як йдеться у відповіді на наш запит) надісланий 1 листопада. Тобто фактично виконком оприлюднив не узгоджений з АМКУ тариф.

  4. Цілком можливо, що ми отримаємо відповідь на запит та отримаємо «відкориговані» розрахунки (тобто фактично зроблені шляхом підстановки складових тарифу на суму 6 гривень) вже після того, як виконком їх затвердить. Таке ставлення мерії Кременчука до громади. Мерія користується тим, що суди довго розглядають подібні справи.

Нагадаємо, на даний час Автозаводський районний суд уже рік розглядає справу за позовом депутатів Кременчуцької міської ради Олександра Кальченка та Дениса Терещенка про скасування тарифу 5 гривень у маршрутках. Дата чергового засідання — 21 листопада.

Цілком імовірно, що до цього часу виконком встигне затвердити нові тарифи по 6 гривень. Отже, скасування тарифу на 5 гривень фактично нічого не змінить для споживачів.

Досвід Тернополя у боротьбі з тарифами

У Тернополі, де виконком 30 жовтня підвищив тариф на проїзд до 9 гривень у маршрутках та до 8 гривень у тролейбусах, містяни не пішли до суду, а влаштували свій «тарифний майдан», згуртувавшись у Фейсбук. Врешті міський голова Тернополя Сергій Надал під час акції протесту скасував тарифи на проїзд, заявивши, що це призведе до транспортного колапсу.

 

Реакція перевізників була передбаченою — за змовою вони не випустили маршрутки у рейси. Та тернополяни не здалися — вони влаштували у Фейсбук акцію «#підвезу або #підсяду — ТЕРНОПІЛЬ». Водії у попутному напрямку безкоштовно підвозили пасажирів. Групи продовжують діяти і тоді, коли 8 листопада перевізники повернулися на маршрути.

Детальніше — у повідомленні УНІАН.

Комментарии: 40

657
12 ноября 2018 13:14

Виталькогеноцид в разгаре


+57
526
12 ноября 2018 13:32

Традиційно і ніхто нікому не нав'язує)[


+11
179
12 ноября 2018 13:39

Кременчужани! Потрібно перейняти досвід Тернополя у боротьбі з тарифами. Підтримки Малецьким кременчужан не має ні в якому питанні. Все проти народу. Тож потрібно діяти самим!

 

  


+88
526
12 ноября 2018 13:49

Знущання та зневага до жителів України стало традицією влади.З кожним днем все більше відчуття що я знаходжусь всередині якогось фантастичного єкстрім-шоу-тарифи,олігархи,зневага,junk-маркети,и так далі.боже як хочеться прокинутись.


+25
220
12 ноября 2018 13:53

он еще и комуналку подымит.


+17
52
12 ноября 2018 14:37

В смысле? Перед каждым повышением цены на проезд, перевозчики анонсируют улучшение качества, количества и всего остального...только соглашайтесь, а уж мы вас не подведем. И все так же ходят маршрутки грязные, облезлые, с дребезжащими внутренностями и хамовитыми водителями. Которые, кстати, по своему усмотрению  устанавливают продолжительность маршрута. Сегодня утром на "2" маршруте водитель просто развернулся на ост.Красина снова на центр, мотивируя тем, что вышло только 4 машины на маршрут и ему просто некогда ехать до конечной - артскладов.Может пора исполкому хоть раз их попросить отчитаться  о выполнении взятых обязательств, прежде чем снова поднимать цену. 


+40
351
12 ноября 2018 14:38

У Малецкого нет своих маршруток? 


+7
1 652
12 ноября 2018 14:42

[quote=Українка]

Кременчужани! Потрібно перейняти досвід Тернополя у боротьбі з тарифами. Підтримки Малецьким кременчужан не має ні в якому питанні. Все проти народу. Тож потрібно діяти самим!

 

  

Не прокатит,у нас хатаскрайников очень много, посмотрите на людей которые зарабатывают на семью вдвоем 25тыс.емае они думают что они в шоколаде, и таких еще много,они мечтают что бы бедные за них все порешали! Глянте на дорогах наших какие машины ездят,одни дорогие иномарки,которые заправляются дорогущим бензином и газом,Кременчуг нагибают депутаты не зря,поверте все они там считаю т и знают,сколько вытрясти можна у народа


+15
909
12 ноября 2018 15:25

Бармалей а ви до яких відноситесь, до диванних чи ті шо 25 отримують? [quote=Українка]

Кременчужани! Потрібно перейняти досвід Тернополя у боротьбі з тарифами. Підтримки Малецьким кременчужан не має ні в якому питанні. Все проти народу. Тож потрібно діяти самим!

 

30 чоловік заплюсовали , гадаю , що 21 листопада ці прихильники скажуть своє Ні під міськрадою?


+4
1 242
12 ноября 2018 16:04

Цитата: belka2
Підтримки Малецьким кременчужан не має ні в якому питанні. Все проти народу. Тож потрібно діяти самим!
- почекаємо виборів до міської ради та міського голови, вони і покажуть, наскільки довга у жителів Кременчука пам"ять.

 


+13
50
12 ноября 2018 16:10

Расчёты на превозку подаются при условии загрузки в начальной точке А и конечном пункте Б, но никто не считает, что за это время выходят и заходят люди. А лучше сделайте цены, как в такси и не долбите мозги. Половина маршруток ездит полупустые, жлобьё хочет при перевозке 5 калек оправдать проезд, я как не ездил на этих мусоровозах и ездить не собираюсь, от работы до дома 20 минут ходьбы, в лучшем случае на троллейбусе проеду, но этим платить не буду.


+17
1 058
12 ноября 2018 16:41

Цитата: revix

Расчёты на превозку подаются при условии загрузки в начальной точке А и конечном пункте Б, но никто не считает, что за это время выходят и заходят люди. А лучше сделайте цены, как в такси и не долбите мозги. Половина маршруток ездит полупустые, жлобьё хочет при перевозке 5 калек оправдать проезд, я как не ездил на этих мусоровозах и ездить не собираюсь, от работы до дома 20 минут ходьбы, в лучшем случае на троллейбусе проеду, но этим платить не буду.

Расскажите об этом жителям Кахновки и Раковки они поддержут ходить пешком - 1,5-2 часа по обочине просто сказка. И троллейбусы им не светят.


+22
4 061
12 ноября 2018 16:48

Разговор о повышении можно вести в том случае, если на маршруте ездят нормальные автобусы. А не это гнилье! Во всех маршруках сиденья установлены или для безногих или для карликов или для детей до 6 лет. На них нормально нельзя сидеть ибо ноги не влазят! И вообще эти маршрутки не должны ездить ибо переделаны из грузовых что запрещено! Этот гнилой типамер достал! Где активисты? Давайте, ваш выход! Организовывайте местный митинг! Я приду и покрышки принесу даже! Ибо уже нету сил терпеть этот беспредел!

+20
314
12 ноября 2018 16:53

Где обещанные тролейбусы? По городу через один дрова так и ездят. Транспорт забит  бабушками, дедушками, мест свободных практически никогда не бывает. Понимаю, всем нужно так или иначе куда то ехать... Почему сначала не отрегулировать систему перевозок льготных категорий? 6 гривен за маршрут автоматом повлечет 3 грн. за талон и, опять никакого сервисаrage


+12
2 587
12 ноября 2018 16:55

а с прошлого подорожания есть расчеты?


+9
1 722
12 ноября 2018 17:08

Давайте сразу до 30 грн подымем,с вашим скотскими аппетитом в пасть все залезет,даже мелочь


+24
734
12 ноября 2018 17:32

Цитата: Andrik.r
наскільки довга у жителів Кременчука пам"ять.  

Мы все помним...А Гугл уж точно)). Андрик, ответьте, пжлст, на вопрос : "Кто же всё-таки честнее, маркшейдер или директор винницкого рынка?"Цитата: Lyolya
263 Lyolya:Сегодня, 16:53 Где обещанные тролейбусы? По городу через один дрова так и ездят. Транспорт забит  бабушками, дедушками, мест свободных практически никогда не бывает.

Эх, Лёля... Не заметите, как сами бабушкой станете. Только, в отличие от нынешних, пенсию получать не будете. И, кстати, уступайте место людям преклонного возраста.Цитата: Lyolya
263 Lyolya:Сегодня, 16:53 Где обещанные тролейбусы? По городу через один дрова так и ездят. Транспорт забит  бабушками, дедушками, мест свободных практически никогда не бывает.

Эх, Лёля... Не заметите, как сами бабушкой станете. Только, в отличие от нынешних, пенсию получать не будете. И, кстати, уступайте место людям преклонного возраста.


-10
1 242
12 ноября 2018 17:34

Цитата: Nik
честнее
- немає там таких, є більші або менші брехуни. І одного і іншого затверджує ВР, а Малецького і депутатів міської ради вибрали ми, тут, самі, тож самим і терпіти до наступного разу.

 


+5
15
12 ноября 2018 18:08

Просто не вистачає слів щоб  вириразити злобу, відносно нинішньої міської влади, це просто свавілля ..... 

 


+14
12
12 ноября 2018 18:48

Малецкий не виноват. Он ничего не решает в нашем городе.


+5
150
12 ноября 2018 18:57

Цитата: Solenoid
...Этот гнилой типамер достал! Где активисты? Давайте, ваш выход! Организовывайте местный митинг! Я приду и покрышки принесу даже! Ибо уже нету сил терпеть этот беспредел!

Соленоид, идеи подавать вроде как хорошо, но... А самому стать активистом слабО? Или пусть кто-то, а я может потом и подойду


+3
1 392
12 ноября 2018 20:13

Зачёт! Рассчётов ещё нет (ждут пока перевозчики выведут их так как им нужно), а проект повышения цены уже есть! 
Угадайте кому капнет копеечка в карманчик?


+11
240
12 ноября 2018 21:06

Не поддерживаю не маршрутчиков не пассажиров, но в Черкассах по более зажратые маршрутчики бастуют за 8грн уже! korrespondent.net/ukraine/4031928-v-cherkassakh-bastuuit-marshrutchyky


-2
1 392
12 ноября 2018 21:07

Цитата: Eretik

Не поддерживаю не маршрутчиков не пассажиров, но в Черкассах по более зажратые маршрутчики бастуют за 8грн уже! korrespondent.net/ukraine/4031928-v-cherkassakh-bastuuit-marshrutchyky


с такими ценами проще будет уже на машине ездить...


+5
734
13 ноября 2018 01:38

Цитата: Туташний

Малецкий не виноват.

Это точно.

Цитата: Marshall
Угадайте кому капнет копеечка в карманчик?

Не В.Малецкому точно.

Цитата: Marshall
с такими ценами проще будет уже на машине ездить...

Абышоляпнуть)) Калькулятор включите!Цитата: Andrik.r
немає там таких, є більші або менші брехуни

А пан Президент??? Ви що????Цитата: wolf
Давайте сразу до 30 грн подымем

Вот это инициатива! Тем более, идущая от народа! А народ - он джерело влади в Украинi. Так что народу отказать нельзя! Будут по 30.


-4
1 242
13 ноября 2018 06:17

Цитата: Nik
А пан Президент???
- а він найменший, обіцяв шаленою бджілкою розраховуватись, слова дотримав, обіцяв премії тортами - все є, а за ромову бабу від Рошен його можна ще 3 рази Президентом вибрати laughing


0
734
13 ноября 2018 07:06

Цитата: Andrik.r
за ромову бабу від Рошен його можна ще 3 рази Президентом вибрати

Президент страны занят бизнесом??? Это же against law/противозаконно! А обещание продать бизнес? Если человек идёт на второй срок, то о нем надо судить по выполненным обещаниям, это ЮВТ и прочие могут с три короба наобещать. Итак, что из своих предвыборных обещаний выполнил действующий Президент?Судя по комментам, Вы - работник конд.фабрики им.XXV съезда КПСС, простите, "Roshen"?Цитата: Andrik.r
його можна ще 3 рази Президентом вибрати

Не удивлюсь. Даже если он коронуется, не удивлюсь. Хотя это противоречит Конституции, но её ж переписать можно. Цитата: Andrik.r
він найменший
, але все одно - брехун((


-1
1 242
13 ноября 2018 07:20

Цитата: Nik
Судя по комментам, Вы - работник конд.фабрики им.XXV съезда КПСС, простите, "Roshen"?
- схоже, що іронію Ви сприймаєте лише свою...Президент зайнятий обороною країни від орди, а бізнесом його зайняті Ротшильди...А щодо продати...Ви згодні продати свій будинок за 30% від вартості?

Якщо Ви готові голосувати за кандидата

Цитата: Nik
это ЮВТ и прочие могут с три короба наобещать.
усвідомлюючи, що нічого з тих обіцянок виконано не буде, то які тоді претензії до Порошенка? Навіть якщо рахувати тільки безвізовий режим з Європою, то це все одно одна реальна справа від Порошенка проти казочок від всіх інших.


-5
734
13 ноября 2018 07:57

Цитата: Andrik.r
Ви згодні продати свій будинок за 30% від вартості?

Якщо вiд вартостi 2008 року - згоден! Отделяйте зерна от плевел. Обещал Гарант продать бизнес? Обещал...Обещал закончить АТО за личени годыны? Обещал...

Исчо аргументы Нада? Их у нас есть...Цитата: Andrik.r
.Президент зайнятий обороною країни від орди

От кого???Цитата: Andrik.r
бізнесом його зайняті Ротшильди...

Сказочник Вы....Оно им надо? Хотя мне больше Рокфеллеры импонируют.

Они хоть англосаксы. А Ротшильды - евреи.Цитата: Andrik.r
рахувати

Рахувати??? Що?


+4
1 242
13 ноября 2018 08:03

Цитата: Nik
Исчо аргументы Нада?
двайте :), щось подібне є? Порошенко купив для армії 100 снайперських гвинтівок через Roshen, - АП, тільки від Вашого кандидата?Цитата: Nik
Якщо вiд вартостi 2008 року - згоден!
- а чого ж тоді у 2008 році не продали?


-3
734
13 ноября 2018 08:05

Цитата: Andrik.r

Цитата: Nik
Исчо аргументы Нада?
двайте :), щось подібне є? Порошенко купив для армії 100 снайперських гвинтівок через Roshen, - АП, тільки від Вашого кандидата?

Извините. Час пик. Полная маршрутка пассажиров, а я, как Вы понимаете, за рулём. Писать неудобно, да и пассажиры косо смотрят... Но...Конечным плательщиком за эти винтовки является народ Украины. Перестаньте нести то, во что никто не верит.


+9
1 242
13 ноября 2018 09:00

Цитата: Nik
Извините. Час пик. Полная маршрутка пассажиров
- це вагомий аргумент laughing
Цитата: Nik
во что никто не верит.
- у нас вільна країна, хтось вірить у фіолетові лавочки, хтось у актора, який грає Президента в телевізорі, хтось у ціну на газ/2 від дами з косою.Цитата: Nik
От кого???
- у Наді Савченко запитайте, звідки її з полону визволяли, на кого міняли, у родичів Вадима Пугачова запитайте, вони розкажуть, як захочуть...


-5
734
13 ноября 2018 23:59

Цитата: Andrik.r
хтось вірить у фіолетові лавочки, хтось у актора, який грає Президента

Как-то не понятна Ваша позиция...Быть лояльным к власти в Киеве и, при этом, в оппозиции к власти в Кременчуге. Они же из одного теста, мафиозная семья...Вертикаль власти, понимаете ли..."Рыба портится с головы". Народная мудрость.Цитата: Andrik.r
Наді Савченко запитайте, звідки її з полону визволяли

Надежда - актёр в этом театре абсурда. Запутанная история.Цитата: Andrik.r
хтось вірить у фіолетові лавочки, хтось у актора, який грає Президента в телевізорі, хтось у ціну на газ/2 від дами з косою.

Верить можно в Бога. А людям можно или доверять или не доверять.


+2
1 242
14 ноября 2018 06:59

Цитата: Nik
во что никто не верит.
Цитата: Nik
А людям можно или доверять или не доверять.
- послідовність...чи знову іронія?

Цитата: Nik
Надежда - актёр в этом театре абсурда. Запутанная история.
- а Зеленський - Президент, Редькін - мер? Всі вони актори - режисери різні...
Цитата: Nik
Как-то не понятна Ваша позиция...Быть лояльным к власти в Киеве и, при этом, в оппозиции к власти в Кременчуге.
- мені до влади в Києві немає ніякого діла, то хай києвляни свого мера стимулюють, а от те, що відбувається в Кременчуці уже багато років мене тільки "радує", а Вас?

Цитата: Nik
"Рыба портится с головы". Народная мудрость.
- воняє з голови, якщо дослівно, а "простий народ ТМ", що голосує за пофарбовані лавочки, коробку печива та пляшку горілки на під"їзд - то досить сумнівне джерело мудрості.


 


+3
18
14 ноября 2018 16:13

Цитата: Andrik.r

Цитата: belka2
Підтримки Малецьким кременчужан не має ні в якому питанні. Все проти народу. Тож потрібно діяти самим!
- почекаємо виборів до міської ради та міського голови, вони і покажуть, наскільки довга у жителів Кременчука пам"ять.

народ голодный, гречка и покажет


+3
1 242
14 ноября 2018 17:54

Цитата: sharik
народ голодный, гречка и покажет
- ну то нічого і тужити, що місцева влада наплювала на кременчужан, то є розплата за гречку. Начуваймося, бо ми того варті...


0
805
14 ноября 2018 21:40

ну 6 не 9 грн, думаю особого протеста не будет.

 

Но реального улучшения качества не видно с прошедшего повышения. Единсвенный маршрут который закупает новые(переделаные?) авто-бусы мерседесы это 15 и 17(сайчас жыробасы конечно начнут ныть что спринтеры узкие и там не протолкнуться, но все же это быстрые и немецкие авто, а не наш хлам из говна и палок). Все остальные катают на говно-убитых-в-дрова рутах\богданах и тут не видно вообще хоть какого то развития и улучшения. 

 

Где мать их комунальные автобусы которые должны конкурировать с частниками? Пока депутатишка который сидит в гор совете и лоббирует перевозки в Кременчуге будет там сидеть, ничего в перевозках не изменится.

 

Нам нужен срочно мер с яйцами. (Аля мер Якутска, и это не реклама рашки)


+1
1 242
14 ноября 2018 22:37

Цитата: IIoJIKuJIo
Где мать их комунальные автобусы
- був такий мер Микола Глухов, то до нього питання, у нього відповіді :), куди поділося АТП 15307, як воно зараз зветься, які маршрути обслуговує, хто зараз там керівник та ким він був раніше...


+1
13
15 ноября 2018 07:58

Я тут потопчусь с петицией об увелечении колличества городского транспорта в сторону Крюкова и Раковки. (Жаль, телеграф ссылку на дает прикрепить, называется вот так "Про необхідність збільшення кількості автобусів у напрямку Крюкова та Раківки"). 

Товарищи читающие/комментирующие, потратьте, пожалуйста свои 5 минут на проголосовать.

Я, вобщем, не оч верю в действенность электронных петиций, НО! это лучше, чем просто быть молча...Что касается 6 грн. Я думаю, что сколько б мы тут не возмущались...Коль проект есть, 6ти гривнам быть..


0
2 587
26 ноября 2018 09:06

ну чё активисты диванные. расчеты хоть вам показали? по 6 схавали?


0
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Открытый доступ:

Закон «О доступе к публичной информации» обязывает власть публиковать финансовую отчетность, информацию о закупках, о свободных земельных участках, аренде коммунальных помещений, о принятых решениях, проектах. Это дает возможность кременчужанам контролировать власть, использование ею бюджетных средств — наших с вами денег, уплаченных в виде налогов.

Вопреки закону, часть информации остается закрытой или публикуется на сайте Кременчугского горсовета с нарушением сроков. Мы хотим добиться, чтобы власть неукоснительно соблюдала закон. И будем рассказывать о том, что от нас пытаются спрятать.

Кампанию «Открытый доступ» журналисты реализуют при поддержке МИД Чехии в рамках программы Transition, неправительственной организации NESEHNUTI и ОО «Европейский клуб».

Координатор проекта в «Кременчугском Телеграфе»:
Татьяна Донченко, 066-299-09-53
e-mail: t.donchenko88@gmail.com

Читайте также:Вверх