У Кременчуці гімназію №6 закрили на карантин після масового захворювання (доповнено)

18.02.2018, 12:13 Просмотров: 11 490

 

Більше половини учнів не з'явилися на навчання в одній зі шкіл міста

З 19 по 25 лютого школярів 6 гімназії відправили на вимушені канікули. На сьогоднішній день у лікарню госпіталізували 5 дітей, ще 15 дітей знаходяться вдома під наглядом. 


Сьогодні, 18 лютого, протиепідеміологічна комісія у терміновому порядку зібралася у департаменті освіти для вирішення чи впроваджувати карантин в гімназії №6.


Керівник управління охорони здоров'я Дмитро Петращук розповів, що Держпродспоживслужба надіслала до мерії листа з пропозицією припинити навчання.


- З 845 учнів у гімназію не з’явилося 528 учнів. Не всі вони захворіли, деяких не пустили батьки аби вберегти від хвороби. 15 учнів явно захворіли і у них та оточення взяли аналізи на дослідження діагнозу, - додав Петращук.


Лікар-епідеміолог Лариса Коровіна зауважила, що недоречно закривати школи на карантин бо кишкова інфекція не припиняє ланцюг зараження через припинення навчання. Але члени комісії вирішили припинити навчання в гімназії на тиждень.


Нагадаємо, що причиною спалаху захворювання в гімназії назвали ротавірусну інфекцію, хоча більшість батьків скаржилися на отруєння дітей.


Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх