Кременчуцький тренер з хортингу впізнав серед «тітушок» двох своїх вихованців

27.12.2016, 11:05 Просмотров: 6 432 Комментариев: 9

Кременчуцький тренер з хортингу впізнав серед «тітушок» двох своїх вихованців

Але сам близько року нікого не тренує

Кременчуцький тренер з хортингу Максим Зіборов, якого звинувачують у причетності до "тітушок", заявив, що вже майже рік не тренує нікого. У ЗМІ з'явилася інформація, що затриманих у Києві на Харківському масиві "тітушок" готували на базі Кременчуцького військового ліцею.

 

 

 

Максим упізнав на відео двох колишніх своїх вихованців. Але, за його словами, тренувалися вони не при військовому ліцеї, а у залі, що розташований на вулиці Київській. Сам Максим говорить, що ніякого відношення до подій у Києві не має і зараз працює водієм маршрутки у Кременчуці.

 


Максим Зіборов був викладачем у Кременчуцькому ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою до осені 2015 року. Він викладав навички рукопашного бою - хортингу. Згодом у Херсоні працював охоронцем у “Хазарді”, після його закриття переїхали до Києва охороняти об'єкти. З 22 серпня 2016 року працює водієм на одному з маршрутів у Кременчуці.

Максим Зіборов стверджує, що давно не має відношення до “Хазарду”.

 

Кременчуцький тренер з хортингу впізнав серед «тітушок» двох своїх вихованців - Спортивного клубу “Хазард” давно немає в Україні. Під такою назвою існує товариство з обмеженою відповідальністю, яке надає охоронні послуги. У Херсоні ми охороняли одне з підприємств. Там як дізналися, що я тренер з єдиноборств, мені запропонували підготувати команду з працівників “Хазарду” та взяти участь у Кубку України з хортингу. Це було у кінці 2015 року. Дійсно є така фотографія, на якій ми стоїмо з прапором “Хазард”. Саме тоді ми провели останні тренування з хлопцями, - розповів Максим.


За його словами, коли філіал “Хазарду” закрили у Херсоні, кременчужан перевели до Києва. Максим Зіборов улітку цього року покинув “Хазард” за сімейними обставинами, а хлопці, його колишні вихованці, залишалися у тій організації.

- Я побув у Києві лише два тижні.

- Хто керівник "Хазарду"?


- Ми й самі толком не знаємо. Ми ніколи його не бачили. Приїжджав до нас один чоловік, якому ми писали заяви.

- На ім'я кого?


- Не пам'ятаю.

- Чи дійсно серед хлопців, які присутні на відео, є твої вихованці?


- Так, двоє, Дмитро і Влад, але вони займалися не при військовому ліцеї, а у спортзалі на вулиці Київській. Ніхто з військових ліцеїстів участі у цьому не брав.

За даними Єдиного державного веб-порталу відкритих даних керівником ТОВ “Хазард” з 4 жовтня 2016 року є Руслан Кормило, а засновником польська організація Вексел Глобал трейдінг.

Кременчуцький тренер з хортингу впізнав серед «тітушок» двох своїх вихованців Кременчуцький тренер з хортингу впізнав серед «тітушок» двох своїх вихованців

Теги:

Комментарии: 9

267
27 декабря 2016 11:21

Дурачка клеет. Хозяина не знает, кому писал бумаги не помнит... Лучше бы своих учеников уму разуму учил, а то пацаны только и знают как кулаками махать.


+11
3 374
27 декабря 2016 11:32

Я знаю Макса давно, думаю говорит правду. И реально работает водителем. Видел пару месяцев назад.


+2
1 406
27 декабря 2016 11:39

Менталитет у нас такой,родину продавать,кто то майданы делает, кто то вороватым депутатам бизнес делает,получается только вот *** жизни отдают непонятно за что!

 

[Предупреждение от администрации – ещё раз оскорбите кого либо – отправитесь в бан]


-1
203
27 декабря 2016 12:37

!!


0
772
27 декабря 2016 16:09

Цитата: barmaleykin1
Менталитет у нас такой,родину продавать,кто то майданы делает, кто то вороватым депутатам бизнес делает,получается только вот *** жизни отдают непонятно за что!

Хочу звернути увагу Адміністрації, що у коментарі даного індивіда:

**** ****

На пристойному українському ресурсі, це *** було б забанене навічно. Побачимо Вашу реакцію, Адміністрація.

 

P.S. А мєнталітєт у вас **** дійсно ще той: воювати без шевронів; ховатись за спинами жінок та дітей; бомбардувати житлові квартали, школи та лікарні; поклонятись тиранам, катам та вбивцям. Духовність, ****, що тут скажешь

 

[Дякуємо, що звернули увагу. Попереджаємо і вас – будете використовувати образи, мати – будете забанені. Є питання – заходьте до редакції]


-4
669
27 декабря 2016 17:18

Я не я и хата не моя. Чего если не приделах кантахтик удалил ? Паливо? Где на фотках в камуфляже на фоне джипов Хазард и с немецкой овчаркой.


+2
772
27 декабря 2016 17:46

Цитата: Karlos
[Дякуємо, що звернули увагу. Попереджаємо і вас – будете використовувати образи, мати – будете забанені. Є питання – заходьте до редакції]

Ваші зауваження цілком слушні та це вже просто остогидло. Невже на бридкі українофобські коментарі в Україні потрібно звертати увагу окремо? Ви (Адміністрація) могли б якщо не оперативніше, то хоча б жорсткіше реагувати на подібне, бо інакше у вас тут залишаться лише найкрикливіші як вже сталося на одному місцевому форумі де адмін громадянин Московії. І тоді кліків/переходів точно стане менше.

P.S. Вираз "Менталитет у нас такой,родину продавать,кто то майданы делает" очі не ріже?


-3
49
28 декабря 2016 10:24


P.S. Вираз "Менталитет у нас такой,родину продавать,кто то майданы делает" очі не ріже?
[/quote] Вернее сказать, правда глаза режет,которую некоторые никак не хотят принять и свято продолжают верить нашей власти


+7
772
29 декабря 2016 15:14

Цитата: laps1980
Вернее сказать, правда глаза режет,которую некоторые никак не хотят принять и свято продолжают верить нашей власти

Вірніше сказати, що твоєї думки, кац, ніхто не питав. До чого тут довіра до влади з твоєї хворобливої уяви? Залізь туди звідки виліз.


-1
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх