Ot Vinta, або Дещо про рівненських тезок

24.11.2005, 15:11 Просмотров: 1 189
Гурт “Ot Vinta” був одним із учасників громадської акції „Не будь байдужим!”, що у жовтні популяризувала в Яготині українську культуру. Ми зацікавились, як хлопцям вдається бути такими патріотами, коли переважна більшість представників українського шоу-бізнесу геть „зрусилась”..
У складі гурту - вокаліст Юрій Журавель, гітарист Віктор Пилипчук, Володимир Загіней (козабас), барабанщик Олександр Мартюшев

Соліст гурту Юрко Журавель з задоволенням розповідав про свій колектив. Ще з більшим натхненням він відповідав на наші запитання, коли дізнався, що ми тезки (Молодіжна сторінка „Кременчуцького Телеграфу” виходить під назвою „От винта”).
- Звідки у вас така назва - “Ot Vinta”?
- Існує декілька версій. По-перше, є такий музичний розмір – квінта, а є “отвінта”. Ще є фільм Леоніда Бикова “В бой идут одни старики”, там теж є фраза “От вінта”, від якої в мене в дитинстві мурахи по спині лізли.
- З чого розпочалась ваша творча діяльність?
- В далекому 1994 році в Рівному народився гурт “Ot Vinta”. Все почалося з Палацу дітей та молоді. Мені там запропонували зробити музичне оформлення для дитячої вистави. Потім гурт, з яким я там працював, став самостійним.
- Ваша форма одягу щось означає?
- За фахом я дизайнер, отож мені закортіло мати якийсь незвичайний одяг. Вигадав жовтогарячі комбінезони з намальованим пропеллером.
- Чи плануєте з кимось спільні проекти?
- Ми вже записали пісню з „Флайzzzою”. Пісня називається „Два кольори”. В ній ідеться про чорно-білі монітори, телевізори та мобілки. Незабаром вона пролунає на радіо, і якщо сподобається слухачам – буде й кліп.

Саме такий погляд був у Юрка Журавля, коли він дізнався що ми тезки: молодіжна сторінка „Кременчуцького Телеграфу” називається так само, як його гурт - „От винта”

- У вас, здається, вже два альбоми?
- Так. Перший називається „Дриг-тин-дим-ба”, а другий - „Дарма я наївся цибулі”. Зараз готуємо третій, навемо „Мав я ... раз дівчиноньку”. Чому після „я” три крапки? А тому, що „мати” дівчиноньку один раз – кощунство.
- Яку музику слухаєш сам?
- Мені подобається музика в стилі рокабіллі. Дуже подобається гурт „Davidols”, “Green Day”, “Allspring”, “AC/DC”... А! Ну і, звичайно ж, Михайло Поплавський! (сміється)
- Кого з українських виконавців вважаєш конкурентом, а кого - другом?
- Конкурентом? Ну вищезгаданого рок-музиканта Михайла Поплавського (сміється). А якщо чесно, то на українській сцені рокерів мало і заробляють вони не дуже багато. Саме тому ми даємо концерти в Росії, Польщі. В цих країнах шоу-бізнес стоїть куди вище ніж у нас. На Україні рокерам немає, що ділити, тому не вважаю, що в нас є конкуренти. Є колеги - „Флайzzzа”, “MoтоR’олла”, „Океан Ельзи”. До речі, творчість останнього гурту мені дуже симпатизує.
- Як ставишся до представників нетрадиційної сексуальної орієнтації?
- Ти подивилася, що на вигляд я – скінхед і схожий на фашиста, тому думаєш, що я повинен до геїв та лесбіянок ставитися якось не так, як до інших людей? Насправді кожен живе і займається сексом, як сам того хоче. То їхня особиста справа. Можу тебе переконати, що я люблю дівчат.
- Які дівчата тобі подобаються?
- Цікаві. Дуже часто буває, що дівчина ззовні ніби й нічого, класна така! А відкриє рота: А-А-А!!! Мені подобаються такі, щоб з ними і до, і після сексу хотілося поговорити, а не такі, що схожі на гумову надувну тьотю.

Однією із складових рокабіллі є американське кантрі, яке „отвінтушнікі” замінили українським фолькльором, додали трохи R’n’B (ритм & блюз) і винайшли свій власний стиль – „укрбіллі” (суміш рок-н-рольного запалу та українського фольку). 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх