Українські „мотори”

24.11.2005, 15:11 Просмотров: 1 131
З Хмельницьким гуртом „Мотоr’ролла” „Кременчуцький ТелеграфЪ” читачів уже знайомив. Та, зустрівши соліста Сєню Присяжного в Яготині, ми знову вирішили з ним поспілкуватись.
- Сєню, ти що, імідж змінюєш? Де твоя меліровка?
- Просто був на каналі М1, там Вася Фролова (ведуча ранкового шоу) вирішила мене поголити. Навіть ноги.
„Я буду проміння за пальці тримати...”

З Хмельницьким гуртом „Мотоr’ролла” „Кременчуцький ТелеграфЪ” читачів уже знайомив. Та, зустрівши соліста Сєню Присяжного в Яготині, ми знову вирішили з ним поспілкуватись.
- Сєню, ти що, імідж змінюєш? Де твоя меліровка?
- Просто був на каналі М1, там Вася Фролова (ведуча ранкового шоу) вирішила мене поголити. Навіть ноги. Але їй це не зовсім вдалося. Їхній стиліст мене лише трохи підстриг та виголив три смужечки біля правої скроні.
- Чому досі нема обіцяного тобою „мальованого” кліпу на спільну з Олегом Скрипкою пісню „А я собі гуля...”?
- Завадили певні проблеми: то художника не було, то ще щось... Але зараз можу запевнити, що через кілька тижнів ви його обов’язково побачите!
- А щодо спільної пісні з молдавським гуртом „Zdob si zdub”? Ми цікавились у них цим проектом, та вони кажуть, що нічого про це не чули.
- Так, справді, була така думка – створити з ними щось спільне. На жаль, не вдалося домовитися. Але ми не викидаємо цю думку з голови, і,  можливо, в недалекому майбутньому, все ж таки запишемо спільну пісню. Наразі ж „Zdob si zdub” записуються з білоруським гуртом „Ляпис Трубецкой”.
- На який найбезглуздіший вчинок ти здатен заради коханої людини?
- У мене дві кохані людини - дружина і донька Полінка, якій, до речі, буде рік. Заради них я здатен абсолютно на все, бо це для мене - найдорожчі у світі люди.
- Сєню, яким ти себе уявляєш років через двадцять?
- Складне питання... Я навіть уявити не можу, яким тоді буду. Не знаю... Навряд чи я буду в п’ятдесят років так само стрибати по сцені, як зараз. Але з точністю можу сказати, що неодмінно буду займатися творчістю. Не обов’язково співатиму на сцені, можливо, буду працювати на радіо, як зараз -  створюю різні рекламні ролики. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх