Станом на ранок 22 червня, 7 людей, які постраждали внаслідок російської атаки на Полтаву 20 червня, залишаються у міських лікарнях. Про це повідомила мерка Полтави Катерина Ямщикова.

Серед госпіталізованих — п’ятеро дітей. Троє з них перебувають у тяжкому, але стабільному стані під наглядом медиків.

Ще двоє дітей лікуються у травматологічному відділенні. Їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.

Також у лікарнях перебувають двоє дорослих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.

Ще 8 постраждалих проходять амбулаторне лікування.

Нагадаємо, учора повідомлялося, що 13 людей отримали поранення, серед них — шестеро дітей.

Спочатку було слово. Потім його відредагували.

facebook x telegram whatsapp viber
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *