Психологічна підтримка людей, які опинились в складних життєвих обставинах

28.04.2021, 11:00 Переглядів: 2 285

 

 Вже рік, як на території нашого міста плідно здійснює свою діяльність Штаб Волонтерів Кременчука-платформа, яка займається різними напрямами  підтримки та допомоги кожному, хто її потребує. Так, одним із напрямів роботи ШВК є психологічна підтримка людей, які опинились в складних життєвих обставинах.

За цей рік була здійснена та реалізована робота над важливими проєктами соціальної направленості. Наша команда реально працює над тим, щоб своїми здібностями, можливостями, часом та щирим бажанням допомогти тим, кому на даний момент фізично, матеріально чи психологічно складно.

 

 

  Влітку 2020 року координаторки  ШВК Марина Куркач та Інна Бутенко стали волонтерами Кременчуцького районного відділу Центру пробаціі в Полтавській  області, де й досі продовжують реалізовувати свою діяльність в напрямку психологічної підтримки засуджених та вкладати свій особистий внесок у забезпечення безпеки громади, підтримку громадян на шляху до правослухняного життя.

 

  Саме за ініціативи ШВК, Інною Бутенко наразі впроваджується ряд тренінгових заходів по розвитку особистості та психологічної підтримки учасників соціального закладу допомоги безпритульним та малозахищеним верствам населення «Нове Небо», що знаходиться в місті Кременчуці на третьому Занасипі.

 

 

  Це той мінімальний показник роботи нашої волонтерської організації, яка здійснює свою діяльність за власним бажанням, на власному ентузіазмі. Бо ми щиро віримо в людей, віримо, що майбутнє залежить від кожного з нас особисто. Віримо, що являємось прикладом для наших дітей, які вже зараз формують наше розвинуте та обізнане  суспільство.

 

  «Майбутнє - це те, назустріч чому кожний з нас наближається зі швидкістю 60 хвилин на годину»

———————

Тел.: +38 050 149 70 63

Сайт ШВК: www.divergentwoman.com

Автор: прес-служба ГО Інша Жінка
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році

Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає

Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві

Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.

Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті

www.divergentwoman.com

А також на офіційній сторінці у ФБ

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська

Схожі матеріали:Свіжий випуск (№ 25 від 20 червня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх