Що зробила Інша Жінка у 2019. Підсумки року

2.01.2020, 15:00 Просмотров: 1 081

А якщо точніше, то 10 місяців роботи громадської організації (коротко ГО) Інша Жінка

 

 

Бути незалежною та самостійною жінкою складно. Коли є власна думка та розуміння того, що для власного успіху тобі потрібна, перш за все, сильна ти. Я хочу допомогти іншим жінкам стати сильнішими, фінансово незалежними та впливовими. Ми можемо, звісно, поодинці досягати мети, але разом - значно легше, швидше, ефективніше, потужніше та відчутніше для всього суспільства. Бо соло не "насвистіти" цілий оркестр, розумієте?, - цими згадками про те, як прийшла ідея створити організацію, ділиться її засновниця Юлія Цибульська 


Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві. 


Перша установча зустріч відбулась у лютому 2019, і за цей короткий проміжок часу ми встигли багато. Далі - цифри:


- 50 активних членкинь організацій


- 3 загальноміські освітні івенти, які налічували від 500 до 750 учасників та учасниць


- 14 бізнес-сніданків у форматі «жінка для жінки» про не-успіх для підтримки та мотивації жінок діяти


- перший жіночий загальноміський фестиваль у Кременчуці за підтримки місцевої влади, що відбувся на День міста та який відвідало більше 900 кременчужан


- пілотний проект жіночої бізнес-школи «Інша школа бізнесу для жінок», в якому вчимо & даємо гроші на розвиток власної справи.
Результат цього проекту - ГО "Інша Жінка" профінансувала відкриття мовної школи (соціальне підприємництво) для жителів віддаленого району Петрівки (2500 жителів), які взагалі не мають інфраструктури для розвитку та освіти (лінк у коментарі)


- відкриття представництва ГО Інша Жінка в м.Дніпро 


- безліч освітніх лекторіїв, зустрічей, майстер-класів з тем бізнесу, відкритих даних, політики, стилю та краси. 


- ми стали лідером змін у проекті Нове шкільне харчування Cult Food з Євгеном Клопотенко та розбудовуємо спільноту небайдужих до реформування системи шкільного та власного харчування (лінк у коментарі)


- є ініціатором імплементації Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків в Кременчуці, як запоруки розбудови демократичного суспільства та економічного зростання. І так, ми доведемо це ?


«Інша Жінка» - вже впізнаваний бренд у місті, без перебільшень. Ми активно ведемо діяльність, присутні у  соціальних мережах, постійно проводимо різноманітні заходи, на яких завжди раді бачити кожного та кожну. Бо ми - не лише про жінок, але й про чоловіків. 


Чому ми потужні? Бо незалежні, маємо власну точку зору та своє бачення картини світу. Не фінансуємося  жодним фондом та існуємо виключно на власній ініціативі соціально активних, потужних та незалежних жінок, які вміють співпрацювати та діяти ? 


#підсумкироку


На 2020 у нас великі плани. Встигайте долучитися до нашої спільноти, ми вирушаємо ?
#іншажінка #divergentwoman #іншажінка_івенти
Автор: прес-служба ГО "ІНША ЖІНКА"
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНША ЖІНКА»

Інша жінка

Ми - громадська організація «Інша Жінка», що була народжена задля того, аби популяризувати сучасну освіту та доступ до неї в межах України та за її кордонами. Інший вектор нашої діяльності - це досягнення гендерної рівності, в тому числі і за допомогою просвітницько-освітніх проектів.

Як ми будемо досягати поставлених цілей та в який спосіб, чому вам варто бути з нами та які переваги ви отримаєте, хто вона - інша жінка - про це ми обов`язково розкажемо пізніше.

А зараз дозвольте вас ще раз привітати у нас на сторінці та побажати нам спільних перемог! Все тільки починається! У нас зовсім скоро буде цікавий та інформативний сайт, а зараз долучитися до нашої ініціативи можна у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланням:

https://www.facebook.com/divergentwoman/

З повагою,

Голова

ГО «Інша Жінка» Юлія ЦибульськаВверх