Таргани проти котиків: про особливості дезінсекції та дератизації розповіли у компанії "Будсервіс"

10.09.2021, 17:00 Переглядів: 2 098

 

Впродовж літа частішають заявки від мешканців багатоповерхівок Кременчука стосовно проведення дератизації та дезінсекції. В теплу пору року таргани, клопи, гризуни активізуються та швидко розмножуються, збільшуючи негативний вплив на життєдіяльність людини. Як, де і коли проводиться боротьба зі шкідниками, розповіли і керуючій компанії “Будсервіс”.

 - До тарифу входить дезінсекція підвальних приміщень, яка проводиться 2 рази на рік. У серпні ми провели першу обробку на всіх будинках, де є підвали, наступна планова обробка - у жовтні, - розповідає директор компанії Сергій Зінченко. - Ми використовуємо спеціальне обладнання, яке розпорошує інсектициди у вигляді туману. Дана технологія дозволяє отруті потрапити у важкодоступні місця: вентиляційні отвори, комунікації, тріщини тощо.

 

У компанії також наголосили, що деякі мешканці-зоозахисники дають прихисток у підвалах бездомним тваринам і під час планових робіт закривають їх, аби фахівці не могли туди потрапити. Проте інсектициди не впливають на тварин, крім того, коти та собаки, які можуть перебувати у підвалах, під час проведення дезінсекції вибігають назовні. Після дезінсекції в підвалі проводять дератизацію (боротьбу з гризунами), а саме розкладають отруту. Вона вироблена для приманки саме гризунів, тому ризик зашкодити котам мінімальний.

Втім, мешканці будинку можуть відмовитися від дератизації, якщо в підвалі живуть коти, адже тварини виконують функцію боротьби з гризунами природнім шляхом. Щоб відмовитися від дератизації, слід звернутися за телефоном гарячої лінії компанії “Будсервіс”: 067 341 41 41, або написати відповідну заяву в Центрі обслуговування клієнтів за адресою вул.В.Набережна, 17 (графік роботи 8:00 - 17:00).

Але фахівці компанії наголошують, що краще не відмовлятися від дератизації та дезінсекції, адже ці послуги включені до Обов'язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території (Наказ Мінрегіонбуду від 27.07.2018 №190). І саме надання їх у комплексі забезпечує належний санітарно-гігієнічний, протипожежний, технічний стан будинку та прибудинкової території.

Автор: Пресслужба ТОВ «КК «Будсервіс»

Підтримай Кременчуцький ТелеграфЪ

Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.netСвіжий випуск

№ 20 від 19 травня 2022

Читати номер
Попередні випуски
Вверх