У Кременчуці компанія “Місто для людей” відремонтувала 1000 м2 покрівель

30.04.2021, 16:00 Переглядів: 1 027

 

У кременчуцьких багатоповерхівках ремонтують покрівлі

       Керуюча компанія “Місто для людей” продовжує відновлювати житловий фонд. Весною, з настанням тепла, значна увага приділяється поточним ремонтам конструктивних елементів будинку, зокрема покрівель.

       Так, у квітні 2021 року фахівці компанії виконали поточний ремонт м'яких покрівель за наступними адресами:


Адреса будинку Кількість поверхів Кількість, м2
вул.Мічуріна, 80 5 412
вул.В.Набережна, 10 5 100
вул.В.Набережна, 17 9 320
вул.Миколаївська, 2 9 151


       “Загальний обсяг виконаних робіт – близько 1 000 м2, – зазначає директор керуючої компанії “Місто для людей” Сергій Зінченко. – За рахунок того, що платіжна дисципліна і відповідальність більшості мешканців на високому рівні, керуюча компанія мала змогу запланувати та своєчасно виконати поточні ремонти. На цьому, звісно, не зупиняємось, у планах на травень 2021 р продовжити оновлення покрівель у 15 будинках”.

  

 


       Поточний ремонт — це накопичувальна стаття тарифу, а ремонт покрівлі — один з найбільш витратних видів робіт. Тому у компанії наголосили, що обсяг робіт виконується в залежності від рівня оплати послуг співвласниками багатоповерхівок. Якщо він нижче середнього, коштів за управління вистачає лише на роботу аварійної бригади, двірника та оплату послуг АТ “Полтаваобленерго”. Якщо ж рівень оплати дозволяє накопичити кошти за статтею “поточний ремонт”, тоді компанія-управитель має можливість провести роботи. Накопичені кошти можуть направлятися не лише на ремонти покрівель, але й на вирішення інших пріоритетних питань на кожному окремому будинку: заміну інженерних мереж трубопроводів холодного водопостачання та каналізації, ремонти вхідних груп, під'їздів тощо.


       Як пояснив директор керуючої компанії, при визначенні тематики та обсягів робіт спеціалісти в першу чергу звертають увагу на звернення мешканців, як письмові, так і заявки, які надходять телефоном на гарячу лінію.


       Наразі з метою запобігання розповсюдженню пандемії та задля скорочення ризику захворювання, прийом клієнтів у Центрі обслуговування та офісі компанії не здійснюється. Клієнти можуть отримати консультацію з будь-яких питань або подати заявку, зателефонувавши за номером “гарячої лінії”:

067 341 41 41


       Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних, наголосили у компанії.

Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Будсервіс":

Будсервіс

Про компанію КК "Будсервіс".

Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів. Керуюча компанія обслуговує територію Крюківського району міста Кременчука.

В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОН: +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: 35868931@ukr.net

Новини компанії:Вверх