Втручання в роботу електрощитової будинку та його наслідки: про ризики розповіли у компанії «Місто для людей»

12.02.2021, 18:00 Переглядів: 1 882

       Поломки електромереж та каналізаційної системи у багатоповерхівках - одні з найчастіших проблем, з якими стикаються працівники ЖКГ. Розвиток сучасних технологій призвів до того, що у квартирах кременчужан з’явилися різноманітні побутові прилади. Все це вимагає великого одночасного споживання електричної енергії, яке не може забезпечуватися електропроводкою старого зразка. Тому часто у квартирах щось перегорає, відбувається коротке замикання в електроприладах чи електропроводці. Також бувають ситуації, коли через недбальство та нехтування правилами безпеки з боку мешканців виникає загроза здоров'ю та життю людей.


       

      Нещодавно прикрий випадок стався у будинку по вул.Чумацький Шлях, 1. Там сталося загоряння в електрощитовій.     

Причина - мешканці самовільно встановили автомати на 25 ампер замість дозволених 16 на перетин 1,5. Це і призвело до навантаження електромережі, в результаті чого вона підгоріла на з'єднаннях. Буває навіть, що замість автоматів на 16 А мешканці ставлять на 64 А, тим самим збільшуючи навантаження в 4 рази!

      Спеціалісти компанії “Місто для людей” у Кременчуці закликають мешканців дотримуватися правил експлуатації та не втручатися у роботу електрощитових на поверхах, адже це може призвести до серйозної пожежі з непередбачуваними наслідками.

У разі виникнення несправностей необхідно викликати електрика керуючої компанії, яка обслуговує даний будинок.


 


Телефонуйте за номером гарячої лінії “Місто для людей”:

067 341 41 41

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних.


Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх