Covid-19 в Україні/Кременчуці
Дані МОЗ України. Оновлення: 30.11.2020 10:00
Підтверджені:
Україна732625
Кременчук3010
Хворі:
Україна375149
Кременчук1351
Одужало:
Україна345149
Кременчук1577
Померло:
Україна12327
Кременчук82

“До опалювального сезону готові на 98%” - звітує “Місто для людей Кременчук”

7.10.2020, 14:00 Переглядів: 1 654

 

Попри досить теплу погоду, старт опалювального сезону наближається з кожним днем. Нагадаємо, що у будинках із централізованим теплопостачанням опалення вмикають, коли середньодобова температура опускається нижче 8°C впродовж трьох діб поспіль.

За запуск тепла безпосередньо в будинки відповідають керуючі компанії, ЖЕКи чи ОСББ. А для того, щоб в опалювальному періоді не було нарікань та скарг, внутрішньобудинкові системи центрального опалення будинків слід готувати до початку сезону заздалегідь.

Керуюча компанія “Місто для людей Кременчук”, в управлінні якої знаходяться 379 будинків з центральним опаленням, відповідально ставиться до цього питання. Саме тому по завершенню опалювального сезону 2019-2020 рр. фахівці компанії одразу ж приступили до робіт з підготовки до наступного сезону 2020-2021 рр. Вони тривають з травня по вересень поточного року. Дані роботи проводяться в рамках технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем теплопостачання, входять до переліку послуг з утримання будинків і включені до тарифу. Адже від стану інженерних мереж центрального опалення залежить, як вчасно в домівки мешканців надійде тепло.


 

В рамках підготовки до опалювального сезону керуюча компанія “Місто для людей” проводить гідравлічні випробування, які передбачають перевірку внутрішньобудинкової системи центрального опалення на міцність і щільність. Для цього штучно створюють тиск у трубопроводах центрального опалення. При випробуваннях обов'язково має бути присутній представник теплопостачальної організації (КП «Теплоенерго» або Кременчуцької ТЕЦ). Якщо немає зниження тиску, то будинок приймається в експлуатацію.

Також в порядку проведення поточних ремонтів слюсарі компанії проводять ревізію елеваторних вузлів, запірної арматури (засувок та вентилів), заміну аварійних ділянок трубопроводів центрального опалення. Таким чином, проведення гідравлічних випробувань знижує аварійність у системі в опалювальний період.


 

“Станом на 05.10.2020р. у 100% будинків проведено технічний огляд та, при необхідності, поточний ремонт на елеваторних вузлах, на 98% будинків отримані акти готовності до опалювального сезону, по решті будинків продовжуємо підписання. Тож кременчужани вчасно отримають тепло у квартири”, - запевнив Сергій Зінченко, директор КК “Місто для людей Кременчук”.


Якщо під час запуску опалення у вашому будинку трапляються аварійні ситуації, прохання повідомляти про це за телефоном:

067 341 41 41

Заявки на виконання робіт приймаються цілодобово без вихідних.

Автор: Пресслужба КК “Місто для людей”
Теги:
компанія «Інтера Люкс»
Коментувати статтю можуть тільки зареєстровані користувачі.
Будь-ласка, УВІЙДІТЬ або ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.

КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "Місто для людей":

Місто для людей

Про компанію "Місто для людей":

"Місто для людей" – найбільший постачальник послуг з управління житловою нерухомістю в Україні, що діє в Києві та 7 інших містах країни. Компанія належить до групи MDL, яка складається з більш ніж 10 компаній і управляє 10 млн. кв. житлової нерухомості. Крім того, як лідер ринку, що нараховує понад 2 000 різних фахівців, "Місто для людей" обслуговує понад 200 000 клієнтів у більш ніж 3000 житлових будівлях. Компанія пропонує технічне обслуговування будівель, послуги з прибирання будинків і прилеглих територій, обслуговування енергетичних, теплових, водопровідних та пожежних систем, а також ремонт будинків та експлуатацію ліфтів.

Керуюча компанія "Місто для людей" обслуговує теріторію Крюківського району міста Кременчука. В обслуговування будинків та прибудинкової території входять такі роботи:

  • - Прибирання прибудинкової території
  • - Технічне обслуговування ліфтів, енергопостачання ліфтів.
  • - Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення, зливової каналізації.
  • - Дератизація, дезінсекція.
  • - Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
  • - Технічне обслуговування та поточний ремонт мереж електропостачання та електрообладнання, конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення централізованого опалення, зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження.
  • - Освітлення місць загального користування, підвалів та підкачування води.

НАША АДРЕСА: Україна, м.Кременчук, вул.Велика Набережна,17

ТЕЛЕФОНИ: +38 (0536) 70-04-41 +38 (067) 341-41-41

НАПИСАТИ НАМ на email: mdlkremenchuk@ukr.net

Новини компанії:Вверх