Кожній школі – власного кухаря

17.11.2006, 17:11 Просмотров: 1 171
Голова міського управління освіти Олексій Довбня вважає, що якість обідів в школах залишає бажати кращого. Тому міськво виступає з пропозицією відмовитися від послуг комбінату шкільного харчування..

«Батьки постійно скаржаться на низьку якість харчування, – пояснює свою позицію пан Довбня. – Я вважаю, що саме час змінити систему». На думку голови міськво, по-перше, причина незадовільної якості обідів полягає в тому, що кухарі, які працюють у школах, перебувають не в штаті навчальних закладів, а в штаті комбінату. Тому директори шкіл не можуть впливати на якість їхньої роботи. По-друге, кухарі лише орендують в управління освіти обладнання, на якому працюють в їдальнях, тому і ставляться до нього відповідно. По-третє, вартість харчування на одну дитину на день складає одну гривню 20 копійок. «Дитина не бачить там їжі навіть і на ту 1,20, – каже Олексій Довбня, –  бо у вартість включено і частку зарплати кухарям, і націнки. Варто лише постояти біля школи і подивитися, куди біжать діти на перервах – у кіоски, за чимось смачненьким. Бо там за ту гривню можна чогось кращого купити».
Міськво пропонує забрати кухарів до себе в штат – тоді заробітну плату їм нараховуватимуть з бюджету управління освіти, а не з націнок на харчування. «Я переконаний, що це призведе лише до покращення якості харчування дітей», – заявляє пан Довбня.
Наразі ідея з переведенням кухарів у штат шкіл знаходиться на стадії проекту. Чи втілиться вона в життя, буде видно вже в січні нового року. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Читайте также:

  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх