У комунальному транспорті Кременчука невдовзі з’явиться можливість оплачувати проїзд безготівково — за допомогою QR-кодів через monobank. Відповідне рішення вже офіційно підтвердили у виконавчому комітеті міста. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Кременчук пасажирський.
Йдеться про впровадження додаткового способу оплати, який працюватиме у всіх тролейбусах Кременчуцького тролейбусного управління та комунальних автобусах. Пасажири зможуть швидко оплатити проїзд зі смартфона, відсканувавши QR-код у салоні транспорту.
Окрім зручності для містян, нововведення має й економічну вигоду для підприємства: завдяки використанню monobank комісія за платежі становитиме 0%, що дозволить заощадити кошти у порівнянні з нинішніми банківськими витратами.

Наразі фахівці працюють над технічними та юридичними деталями впровадження системи. Після завершення підготовчих робіт QR-коди з’являться безпосередньо в салонах транспорту.
Нагадаємо, що у Кременчуці можуть підвищити вартість проїзду у міському транспорті.