У Кременчуці на площі Незалежності впорядкували організацію дорожнього руху та пішохідного простору. На дорогу комунальники нанесли нову розмітку, встановили дорожні знаки та обмежувальні напівсфери.

Таким чином міська влада хоче заборонити водіям проїзд на пішохідну частину на площі.
Як зазначають у пресслужбі міськради, зміни спрямовані на підвищення безпеки мешканців і гостей міста, створення комфортнішого громадського простору та дотримання вимог Правил дорожнього руху.

Для контролю за виконанням нової схеми руху міська влада звернулася до патрульної поліції з проханням посилити нагляд за ситуацією на площі та реагувати на порушення.
Водіїв закликають бути уважними, стежити за дорожніми знаками та не заїжджати на територію, призначену для пішоходів.
