У Кременчуці комунальні служби та підрозділи ДСНС готуються до можливого паводку та весняного водопілля. Причиною ризиків стали значні обсяги снігу, що випали наприкінці лютого та почали активно танути з настанням теплої погоди. Про це під час засідання виконкому сьогодні, 26 лютого, повідомив міський голова Кременчука

За його словами, відповідні служби готуються до ліквідації наслідків можливих підтоплень у громаді. Наразі комунальні підприємства активно вивозять сніг із міських територій та розчищають решітки ливневої каналізації, щоб забезпечити ефективніше відведення талих вод.

Бригади, які нині задіяні на прибиранні снігу, у разі паводку працюватимуть у районах, що традиційно потерпають від підтоплення. На балансі комунальних підприємств є техніка для відкачування талих і ґрунтових вод, а також планується додатково придбати ще 8–9 помп.

КП «Благоустрій Кременчука» готує насосні станції до роботи в умовах підвищеного навантаження та очищає водовідвідні канали й канави від побутового сміття. Питання взаємодії з підрозділами ДСНС уже відпрацьовані — у разі потреби рятувальники також долучатимуться до відкачування води у проблемних місцях.

Мешканців приватного сектору просять заздалегідь подбати про власні подвір’я — розчистити сніг і віднести його подалі від будинків, щоб зменшити ризик підтоплень.

Нагадаємо, минулого тижня у Градизьку на Кременчуччині через паводок підтопило понад 20 домогосподарств.

facebook x telegram whatsapp viber

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *