Червоні бюстгальтери приєднались до червоних знамен

7.05.2009, 11:57 Просмотров: 951
Червоні бюстгальтери приєднались до червоних знамен.

Молодь долучилась до рядів комуністів

Першого травня комуністи традиційно вийшли на мітинг. Літні люди з червоними прапорами, як завжди, подолали чималу відстань вулицями Кременчука, зупинившись біля пам’ятника своєму вождю – Володимиру Леніну, що на площі Перемоги. Комуністів значно поменшало – ще кілька років тому вони заповнювали площу хоча б на третину, тепер їх прийшло чоловік із двісті. Як завжди лунали партійні промови та лозунги «товаришів». «Треба звалити буржуазію», «Об’єднуйтесь, щоб скинути незалежну владу», «Капіталізм – лайно»…Згадали навіть Карла Маркса, «рукою якого було написано – знищувати власність!»

– І якщо люди відчують цей нюанс, в України з’явиться шанс, – говорили товариші з прапорами і так бідним пенсіонерам.
І додали: владі спасибі за булижники, що поклали по вулиці Леніна – вони їм ще згодяться. Мітинг не обійшовся без баяна – по-простому, по-народному з під ніг пам’ятника товаришу Леніну дідусь заспівав, що «Ленин всегда живой, Ленин всегда с тобой». Це були не єдині співи. Цього року до лав комуністів долучилась і «молода кров» – дівчата у гарненьких червоно-чорних бюстгальтерах, у прозорих чорних кофтинках, із червоними стрічками у волоссі. Вочевидь, їх наряд спеціально підбирали так, щоб він пасував до червоних знамен комуністів. Тож дівчата «розбавили» мітинг – заспівали кілька пісень про любов та весну, порадували дідусів своїм виглядом і зникли.

Цього року на мітингу комуністів було дві новинки: гарненькі дівчата у прозорих кофтинках та опудало водяного тарифу. Останнє символізувало гроші, які беруть з кременчужан за повірку лічильників. Комуністи давно борються із водоканалом за те, що за повірку має платити організація, яка надає послугу, тобто водоканал. Всі чекали, що наприкінці мітингу опудало спалять, однак його тихенько прибрали у бік – вочевидь, дістануть на наступний такий захід. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.


Вверх