У Кременчуці нічим лікувати від ботулізму

4.07.2009, 09:35 Просмотров: 847
Щоб врятувати кременчужанина, спеціальну протиотруту привезли аж із Машівки..

Минулого тижня до реанімації з діагнозом «ботулізм» (найтяжче харчове отруєння, яке часто призводить до смерті – ред.) потрапив кременчужанин. Опинився він там, поласувавши в‘яленою рибою, яку купив у магазині. Людину ледь врятували – у лікарнях міста немає спеціального препарату проти ботулізму. Ампулу везли аж із Машівки. Але наступного разу її може і не бути через формальні причини: російський виробник цього препарату не ліцензував його в Україні. І тепер ці ліки не закуповують, витрачаючи лише старі запаси. Коли їх поповнять – невідомо, це залежить лише від виробника.

На Полтавщині цього року виявили вже чотири випадки ботулізму, пов‘язані із вживанням риби, придбаної у магазинах. Санлікарі виявили, що отруйну рибу людям постачає кременчуцький підприємець. Свій товар він збуває за підробленими документами, має навіть фальшиву довідку «з ветслужби». Тепер фахівці перевірятимуть рибку у міських магазинах та на ринках. А «підпільного виробника» та його спільників шукатимуть правоохоронці.

Кременчужан же санлікарі закликають не купувати сумнівну рибу, особливо в місцях стихійної торгівлі. А в магазинах - вимагати сертифікати якості. 
Автор: editor
Теги: ліки
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх