Мітингуй – не мітингуй…

18.02.2010, 22:11 Просмотров: 726
Влада не обіцяє перерахунку за опалення мешканцям, які мітингували в день виборів.

10 лютого мер Микола Глухов та комунальники зустрілися з жителями Занасипу, які влаштували в день президентських виборів мітинг на дільниці.  Нагадаємо, тоді мешканці будинку № 31 по вулиці 50 років СРСР заявили, що не підуть голосувати, поки їм не зроблять перерахунок за опалення. Оплата за тепло (за будинковим лічильником) склала в них  9,80 грн за квадратний метр, в той час як розрахунковий тариф по Кременчуку (без лічильника) становить 6,36 грн.

Але жаданого перерахунку за тепло мешканцям не обіцяють. Людям  показали  розрахунки по теплу, переконуючи, що все налічується правильно. Також запропонували створити ініціативну групу, яка буде присутня, коли зніматимуть показання будинкового лічильника і  нараховуватимуть оплату (люди скаржилися, що раніше їм у цьому відмовляли). А ще віце-мер Микола Порицький порадив створити ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків). Проте жителів не влаштовує позиція влади:

– Лічильник – то встановлений, але ж будинок у нас, як решето: з усіх дірок свистить, і тепло вилітає. І яке ж ОСББ можна створювати в будинку такої якості? – говорить Олександр Кузьменко, один з ініціаторів мітингу на виборчій дільниці.

Відомо також, що на зустріч з мером прийшли і жителі п‘яти інших будинків, які теж незадоволені розрахунком тарифу за опалення. Люди мають намір скаржитися у вищі інстанції - «писати на Київ».

Коментар

Микола ГЛУХОВ, міський голова:
– У трьох районах, що обслуговуються КП «Теплоенерго», ми взяли групи будинків (п’ятиповерхові цегляні, п’ятиповерхові панельні тощо) і порівняли  цифри. Ми прийшли до людей і сказали, що на сьогодні підстав для перерахунку немає. На початку опалювального сезону по всьому місту кременчужани сплачували 3,18 грн, а за лічильниками – більше гривні. У січні ж, коли температура сягнула -20 градусів, (а це перевищує середньорічну), зростає використання газу, тому оплата з лічильником становила 9 грн з копійками, без лічильника – 6,36 грн, як і раніше. Якщо люди не хочуть користуватись лічильниками, нехай збирають підписи всіх мешканців будинку, і тоді ми переведемо їх на загальноміський тариф. 
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх