Кременчужан рятуватиме «амфібія»

23.12.2009, 14:20 Просмотров: 2 501
23 грудня кременчуцьким рятувальникам на воді колеги з Полтави зробили подарунок – аероглісер. Цей катер може вільно рухатися по будь-якій поверхні – воді, льоду, пробиратися очеретяними заростями. «ТелеграфЪ» познайомився ближче із цим «чудом техніки», яке зробили на підприємстві під Києвом..
Фото: Дмитрий Бабец

23 грудня до Кременчука привезли аероглісер – катер, який може легко ковзати з води на кригу, з криги на землю і назад на воду. Його ще минулого року купили для Полтавської обласної водолазно-рятувальної станції, але на Ворсклі цій махині з її швидкостями ніде було розвернутися. І ось через рік, з благословення обласної влади, глісер опинився на дніпровській воді, у руках кременчуцьких водолазів-рятувальників.

– Цей катер йде по будь-якому насту. Хіба що по сухому асфальту не ковзає, – каже начальник Полтавської обласної водолазно-рятувальної станції Юрій Терентьєв. – В нього посилене днище, щоб можна було з розгону вийти на лід. Його можна дуже вдало використовувати для рятування рибалок, якщо вони на крижині відірвались. Допоможе глісер, коли на поверхні води тонкий лід. Тоді ні човном не проїдеш, ні пішки не пройдеш. А ця техніка здолає і лід, і воду, і шугу, і сніг. 
Автор: konstantinov
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх