Феєрверки після 22-ої – під забороною

15.10.2007, 17:10 Просмотров: 923
Ще 2003 року виконком міської ради видав розпорядження „Про впорядкування проведення масових заходів із застосуванням піротехнічних виробів на території міста Полтави”. Згідно з ним, підприємствам, організаціям, установам та громадянам заборонено застосовувати піротехнічні засоби без письмового погодження з органами державного пожежного нагляду та органами місцевого самоврядування.
Незважаючи на це, біля окремих закладів ресторанного господарства у вечірній час, після 22 години, самовільно влаштовуються феєрверки та салюти, що викликає справедливі нарікання мешканців міста, створюється небезпека травмування людей, пожежна небезпека та порушується громадський порядок.
Виконком міської ради попереджає власників та орендарів закладів про персональну відповідальність винних у порушенні вимог діючого законодавства.

Ще 2003 року виконком міської ради видав розпорядження „Про впорядкування проведення масових заходів із застосуванням піротехнічних виробів на території міста Полтави”. Згідно з ним, підприємствам, організаціям, установам та громадянам заборонено застосовувати піротехнічні засоби без письмового погодження з органами державного пожежного нагляду та органами місцевого самоврядування. Незважаючи на це, біля окремих закладів ресторанного господарства у вечірній час, після 22 години, самовільно влаштовуються феєрверки та салюти, що викликає справедливі нарікання мешканців міста, створюється небезпека травмування людей, пожежна небезпека та порушується громадський порядок. Виконком міської ради попереджає власників та орендарів закладів про персональну відповідальність винних у порушенні вимог діючого законодавства. Ним буде вжито всіх заходів щодо наведення порядку в цих питаннях. У випадку надходження скарг від мешканців, перед регіональним управлінням Департаменту адміністрування акцизного збору в Полтавській області буде ініційовано питання позбавлення керівництва закладів ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також позбавлення права займатися даним видом діяльності. Прес – служба 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх