Проблеми забудови Полтави стали темою чергового засідання Громадської колегії при міськвиконкомі

15.10.2007, 17:10 Просмотров: 1 004
На думку її голови Олександра Келима, нині місто забудовується не без помилок, інколи „точково і анархічно”. Хоча вдалося запобігти спорудженню кількох об’єктів (готель біля Краєзнавчого музею, житлові будинки у провулку Рибальському тощо), але особливих зрушень не помітно.
Натомість головний архітектор Полтави Вадим Вадімов зазначив, що влада зробила необхідні висновки: на виконання вказівки міського голови і побажання мешканців проведено моніторинг територій, які в жодному разі не підлягатимуть забудові, триває робота над проектуванням т.зв.

На думку її голови Олександра Келима, нині місто забудовується не без помилок, інколи „точково і анархічно”. Хоча вдалося запобігти спорудженню кількох об’єктів (готель біля Краєзнавчого музею, житлові будинки у провулку Рибальському тощо), але особливих зрушень не помітно. Натомість головний архітектор Полтави Вадим Вадімов зазначив, що влада зробила необхідні висновки: на виконання вказівки міського голови і побажання мешканців проведено моніторинг територій, які в жодному разі не підлягатимуть забудові, триває робота над проектуванням т.зв. червоних ліній, будуть внесені до Генерального плану деякі корективи щодо приміських територій. Прозоріше йде процес вивчення громадської думки стосовно доцільності того чи іншого будівництва. Однак, наголосив Вадим Вадімов, розвиток міста і його забудову зупинити неможливо, адже це задовольняє потреби самих полтавців – тож у суперечливих моментах намагатимуться досягти балансу інтересів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх