Закупівельні ціни повинні задовольняти перш за все виробників молока

12.10.2007, 13:10 Просмотров: 951
Ситуація на ринку закупівлі молока та реалізації готової молочної продукції обговорювалася під час засідання узгоджувальної комісії, яке провів заступник голови облдержадміністрації Володимир АНДРІЄНКО.
„Щоб спрогнозувати й стабілізувати закупівельні ціни на молоко, особливо під час зимового періоду, ми й зустрілися з представниками переробних підприємств області, - сказав Володимир АНДРІЄНКО. – Адже закупівельні ціни повинні задовольняти перш за все виробників молока”.
Лише 25 відсотків від ціни реалізації готової продукції становить вартість молока, яке закуповують підприємства у безпосередніх виробників, тобто селян.

Ситуація на ринку закупівлі молока та реалізації готової молочної продукції обговорювалася під час засідання узгоджувальної комісії, яке провів заступник голови облдержадміністрації Володимир АНДРІЄНКО. „Щоб спрогнозувати й стабілізувати закупівельні ціни на молоко, особливо під час зимового періоду, ми й зустрілися з представниками переробних підприємств області, - сказав Володимир АНДРІЄНКО. – Адже закупівельні ціни повинні задовольняти перш за все виробників молока”. Лише 25 відсотків від ціни реалізації готової продукції становить вартість молока, яке закуповують підприємства у безпосередніх виробників, тобто селян. А закупівельні ціни на молоко І ґатунку з дотацією, встановлені переробними підприємствами області станом на початок жовтня для сільгосппідприємств становили від 1,45 грн. до 2,7 грн. за літр молока, для населення – від 1,44 грн. до 2,1 грн. за літр молока. Володимир АНДРІЄНКО нагадав присутнім, що більшість родин на селі живуть за рахунок реалізації молока, а тому цінову політику треба проводити виважено, щоб не допустити ситуації дворічної давнини, коли через зниження закупівельної ціни на молоко селяни втратили понад 20 тисяч голів корів. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.


Вверх