23-24 червня в обласному центрі проходитиме Всеукраїнський фестиваль творчості серед колективів органів внутрішніх справ.

19.06.2007, 19:06 Просмотров: 1 072
Центр зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області повідомляє жителів Полтави та гостей міста, що 23-24 червня в обласному центрі проходитиме Всеукраїнський фестиваль творчості серед колективів органів внутрішніх справ.
Відкриття фестивалю відбудеться о 9.00 годині в приміщенні театру ім. М.

Центр зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області повідомляє жителів Полтави та гостей міста, що 23-24 червня в обласному центрі проходитиме Всеукраїнський фестиваль творчості серед колективів органів внутрішніх справ. Відкриття фестивалю відбудеться о 9.00 годині в приміщенні театру ім. М.В.Гоголя, де свою майстерність продемонструють колективи ОВС із міста Києва, Чернігівської, Черкаської, Сумської, Кіровоградської та Полтавської областей. Другий день фестивалю проходитиме з 14.00 години на «Співочому полі» Марусі Чурай і закінчиться гала-концертом за участю переможців фестивалю, зірок сучасної української естради та святковим феєрверком. Переглянути це святкове дійство запрошуються всі бажаючі мешканці Полтави та гості міста. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх