Співробітники управління Служби Безпеки України запрошують відвідати виставку "Розсекречена пам\'ять"

22.02.2007, 17:02 Просмотров: 916
Співробітники управління Служби Безпеки України запрошують відвідати виставку "Розсекречена пам'ять", яка проводиться у Полтаві з 26 лютого по 5 березня у краєзнавчому музеї.
На виставці представлені розсекречені СБУ архівні документи радянських органів державної безпеки, які висвітлюють одну із найтрагічніших сторінок в історії українського народу - голодомор 1932-33 років.
Мета експозиції - ознайомити широку громадськість, науковців, політиків із фактичним матеріалом про трагедію українського народу, утвердження історичної правди.
На виставці представлені директиви, накази, документи таємного діловодства та оперативно-статистична звітність про репресії в селах, архівні кримінальні справи жертв каральної політики тоталітарного режиму, свідчення очевидців, документальні матеріали, що відображають трагедію народу.

Співробітники управління Служби Безпеки України запрошують відвідати виставку 'Розсекречена пам'ять', яка проводиться у Полтаві з 26 лютого по 5 березня у краєзнавчому музеї. На виставці представлені розсекречені СБУ архівні документи радянських органів державної безпеки, які висвітлюють одну із найтрагічніших сторінок в історії українського народу - голодомор 1932-33 років. Мета експозиції - ознайомити широку громадськість, науковців, політиків із фактичним матеріалом про трагедію українського народу, утвердження історичної правди. На виставці представлені директиви, накази, документи таємного діловодства та оперативно-статистична звітність про репресії в селах, архівні кримінальні справи жертв каральної політики тоталітарного режиму, свідчення очевидців, документальні матеріали, що відображають трагедію народу. Управління СБУ в Полтавській області запрошує відвідати виставку людей небайдужих серцем до історії власного народу, навіть якщо це гіркі сторінки історії. Адже лише усвідомлення усього жаху тоталітарного режиму може забезпечити нам - громадянам вільної України - впевненість у незворотності демократичного вибору української нації. Відкриття виставки 26 лютого о 12:00, вхід вільний,повідомила прес-група управління СБУ в Полтавській області. 
Автор: editor
Теги:
Комментировать статью могут только зарегистрированные пользователи.
Пожалуйста, ВОЙДИТЕ или ЗАРЕГИСТРИРУЙТЕСЬ.
Ознакомьтесь с правилами комментирования.
  • НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ:


Вверх